Суд визнав незаконним розшук головреда «Бастіону» й порушив справу проти слідства

ПОЛТАВА
23.08.2017, 09:15
Суд визнав незаконним розшук головреда «Бастіону» й порушив справу проти слідства

Оголошений МВС розшук головного редактора видання «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова визнано незаконним.

Октябрський районний суд м. Полтави скасував оголошення МВС про розшук головреда «ОБ» Сікалова. Суд скасував постанову слідчого СУ ГУНП у Полтавській області Тетяни Кіяшко від 14 липня 2017 року в кримінальному провадженні від 15 серпня 2017 року.

Повідомлення про розшук нашого головреда з’явилося на офіційному сайті МВС та поширене фейсбук-спільнотою «Поліція Полтавщини».

Фейковим оголошенням про розшук слідчі СУ ГУ НП у Полтавській області порушили ч.3 ст. 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем, вчинені працівником правоохоронного органу), ч. 1 ст. 365 (Перевищення влади або службових повноважень) і ст. 366 Кримінального кодексу України (Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів).

Проти слідчої Тетяни Кіяшко Октябрський суд забов'язав внести відомості до ЄРДР про кримінальне правопрушення за ч.1 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), вчинені працівником правоохоронного органу та ч.1 ст. 396 КК України (Службове підроблення).

Нагадаємо, старша слідча Кіяшко 5 разів відмовилася взяти в кур’єра замовний лист від головного редактора «Останнього Бастіону» Геннадія Сікалова, в якому він повідомляв про відсутність процесуального статусу підозрюваного в кримінальному провадженні, за яким 26 липня було розміщено інформацію про оголошення його в розшук. 

Читайте також:
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ПОЛТАВИ УСТАНОВИВ НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНИХ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
19 квітня, 14:05
Автоматично арештовувати грошові кошти на рахунках українців можуть 7 банків
13 квітня, 13:15
Тижня не минуло з моменту вандалізму у Малій Перещепині Новосанжарської громади, як кремлівські пропагандисти вже назвали винних.
10 квітня, 14:34
Депутати Полтавської облради сьогодні не проголосували за передачу трьох аптек «Полтавафарм» у власність громади Кременчука.
09 квітня, 17:05
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про захист боржників від неправомірних дій колекторів.
09 квітня, 15:50