Судді Верховного суду живуть в іншій реальності ?

Опінії
27.05.2022, 14:45
Судді Верховного суду живуть в іншій реальності ?

Дуже сподіваємось, що Верховний суд (без України) остаточно не спотворить права людини в Україні

Адвокат, старший партнер адвокатської компанії «Кравець і партнери»

Отримав сьогодні ухвалу від Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду і був, м'яко кажучи, шокований неприкритим знущанням.

Виявляється для деяких суддів Верховного суду з зарплатами від 200 000 грн на місяць, запровадження воєнного стану та воєнні дії не є підставою для поновлення строків.

Складається враження, що єдиною підставою так себе поводити є звичайна лінь та небажання працювати.

Судді фактично вимагають довідки щодо часу перебування у бомбосховищах, строків повітряної тривоги, відсутності руху громадського транспорту, неможливості складання у бомбосховищах процесуальних документів, відсутності роботи Укрпошти та іншого, щоб впевнитись у поважності причин.

У зв'язку з цим вирішили дізнатись де саме перебували судді весь цей час, що їм не відомі загальновідомі обставини. Саме клопотання я теж розміщу. Треба не допустити формування такого цинічного підходу до поновлення строків Верховним судом (без України).

Судді Верховного суду живуть в іншій реальності ?_1
Судді Верховного суду живуть в іншій реальності ?_3

А от і саме клопотання про поновлення строків для суддів, які ймовірно не зовсім у курсі, що саме відбувалось у Києві.

Відносно докладно розписали по днях про обстріли, десанти орків, повітряну тривогу, бомбосховища та інші обставини, які є загальновідомими та на погляд суцільно притомної людини є підставами для поновлення строків.

Дуже сподіваємось, що Верховний суд (без України) остаточно не спотворить права людини в Україні та не створить ганебну практику відмов у поновленні строків пов'язаних з воєнним станом.

Судді Верховного суду живуть в іншій реальності ?_5
Судді Верховного суду живуть в іншій реальності ?_7
Судді Верховного суду живуть в іншій реальності ?_9
Судді Верховного суду живуть в іншій реальності ?_11
Судді Верховного суду живуть в іншій реальності ?_13
Судді Верховного суду живуть в іншій реальності ?_15

До речі двоє з цих суддів вже відзначились у справі щодо реєстрації Верховного суду (без України) без належних документів і зазначили, що це нічого страшного і так можна, якщо дуже потрібно.

Сподіваємось глузд повернеться.

Читайте також:
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08 грудня, 19:57
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28 листопада, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27 листопада, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06 листопада, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05 листопада, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56