Суддівська система Гольник

ПОЛТАВА
14.02.2018, 10:32
Суддівська система Гольник

16 лютого 2018 року відбудуться збори суддів Октябрського районного суду міста Полтави.

У попередніх публікаціях ми розкривали образ судді «відкривача» Гольник, та звертали увагу правоохоронних органів на численні факти злочинних дій останньої під час замовних переслідувань громадян.

Читайте більше: Суддя Гольник: Через тернії до зірок, Театр лицедійства та маніпуляції ім. Лариси Гольник., Фейковий "кейс" судді Гольник, Суддю «викривачку» Гольник перевіряють за ошукану пенсіонерку та вкрадений гараж

Провокативне рішення ВРП, яка не спромоглася вивчити докази по дисциплінарному провадженні Гольник, дає можливість ура-патріотам з маргінесу розпочати нову-стару компанію з дискредитації суддів міста Полтави, та інтронізувати свою королеву - «відкривачку» Гольник. Яка не є жертвою системи, яка є сама система.


Як можна змінити систему показав президент Казахстану Назарбаєв, призначивши лорда Вульфа, одного із стовпів сучасної судової системи Великобританії, на посаду головного судді новоствореного комерційного суду у Казахстані.

Читайте більше: Назарбаєв показав приклад Україні: впровадження англійського права в судах

Серед інших запрошених з Британії суддів і адвокатів (окрім, власне, лорда Вульфа) - сер Робін Джейкоб, сер Стівен Річардс, сер Джек Бітсон, сер Руперт Джексон, королівський адвокат лорд Фолкс, королівський адвокат Ендрю Спінк, королівський адвокат Том Монтегю-Сміт і Патріція Едвардс. Консультативну раду очолить адвокат Майкл Блер. Достатньо подивитися на генеалогію прізвищ, щоб зрозуміти кардинальність та масштабність змін у Республіці Казахстан.

Своїми рішеннями ВРП України демонструє власну безпорадність перед проявами політичної та економічної корупції в Україні. Час, у який ми живемо, потребує якісних змін. Але без запросу суспільства вони не відбудуться.

І королівський адвокат Том Монтегю-Сміт, і лорд Фолкс, і лорд Вульф, навіть маючи на меті допомогти Україні у впровадженні Лондонського права на теренах України, на жаль, до нас не приїдуть.

Держава - це ми з вами. У якісно якій державі жити - залежить від кожного з нас. Бути безправними, чи впровадити Лондонське право, також залежить від кожного з нас.

Бути гнаними, голодними і безправними, чи відповідальними за своє майбутнє - залежить від вас.

Відносно Октябрського районного суду: Останній Бастіон звертає увагу правоохоронних органів на можливі провокації ура - патріотів під час зборів суддів 16 лютого 2018 року.

З метою недопущення провокацій вимагаємо забезпечити охорону громадського порядку.

Геннадій Сікалов

Читайте також:
Самі умови перебування на карантині Гончарук означив як «задовільні».
06:30
Візит запланований на вівторок, 25 лютого.
вчора, 18:15
Згідно з повідомленням, у жінки сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби.
вчора, 13:32
В однієї з жінок, що перебувають на карантині, підвищилася температура.
вчора, 13:15
22 лютого всі охочі полтавці мали змогу відвідати мотиваційну лекцію Тетяни Воротіліної.
вчора, 13:10
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
22 лютого, 13:05