Сумна статистика: майже щодня на Полтавщині здійснюється самогубство

ПОЛТАВА
11.07.2019, 08:18
Сумна статистика: майже щодня на Полтавщині здійснюється  самогубство

В середньому на території Полтавської області здійснюється одне самогубство за день.

До таких висновків можна дійти, аналізуючи щодобові зведення національної поліції у Полтавській області.

Згідно зі зведеннями, за добу на Полтавщині помирає 30-50 чоловік. На жаль, причиною принаймні однієї смерті на добу часто вказується самогубство.

Так, згідно зі зведенням за 6-7 та 7-8 липня у Полтавській області померло 53 та 35 осіб відповідно. В ці числа включені і самогубства: по одному на добу. А згідно зі зведенням за 5-6 липня на Полтавщині було вчинено аж два самогубства (загальний показник смертей становив 42 особи).

У зведеннях за останні кілька діб самогубства, на щастя, не фігурували.

Читайте також:
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
11 липня, 17:23
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
08 липня, 16:03
Полтава
Вперше збірна команда Полтавської області стала чемпіонами України.
07 липня, 13:49
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
06 липня, 13:30
Полтава
У Черкасах розпочався Чемпіонат України з вільної боротьби серед ветеранів фізичної культури та спорту.
05 липня, 11:02
Полтава
Спортсмени-ветерани Полтавщини за підтримки Політичної Партії «ДІЯ» представлені на Чемпіонаті України з вільної боротьби.
04 липня, 15:25