Сват Трампа займеться новою американізацією Франції

ПОЛІТИКА
03.12.2024, 14:52
Сват Трампа займеться новою американізацією Франції
Фото: Fox News

70-річного підприємця єврейського походження Чарльза Кушнера висунули на посаду посла США у Парижі. Дональд Трамп незабаром його затвердить.

Відомості про це від оточення 47-го господаря Білого дому надав наближений до Республіканської партії телеканал Fox News. З'ясувалося, що явище кумівства не унікальне, бо притаманне не тільки Україні, а й такій сталій демократичній державі як США.

Чарльз Кушнер є батьком Трампового зятя Джареда Кушнера, чоловіка Іванки Трамп, а також керівником-засновником бізнес-структури «Kushner Companies». Вони разом кілька десятиліть поспіль займають забудовою елітною нерухомістю в окрузі Колумбія (місто Вашинґтон), штатах Нью-Йорк і Нью-Джерсі.

Магнату доручено «зміцнити партнерство Америки із Францією, найдавнішим союзником Вашинґтона й одним із наших найбільших на Європейському континенті». Ухвалення кандидатури Кушнера-старшого має невдовзі підтримати Сенат, де панує республіканська більшість.

Натомість медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів пам'ятати про те, як зять Трампа купує Сербію. Перш за все Джаред Кушнер реконструює неофіційний меморіал бомбардувань Белграду силами НАТО 1999 року.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Дональд Трамп цілковито і повністю змінив політику США щодо Близького Сходу. Навіть Ізраїль не очікував подібного від свого прислужника.
19 травня, 19:21
Світ
Турецька республіка відновлює свою колишню міць у південному підчерев'ї Міжмор'я. Не дивно, що режими в Ізраїлі та Ірані так нервують.
16 травня, 08:23
Світ
Криза Міжнародного кримінального суду чи спроба дискредитувати організацію, яка бореться зі злочинами державного рівня?
15 травня, 18:11
Політика
Трамп висловився про відсутність путіна в Туреччині. «Навіщо йому їхати, якщо там немає мене»...
15 травня, 10:43
Опінії
Кремлівський бункерний дід за будь-що хоче втримати господаря Білого дому на своєму боці. Якими будуть дії європейських партнерів України?
13 травня, 13:44
Політика
Ексгенсек НАТО Андерс Фог Расмуссен висловився про наміри Трампа захопити Гренландію.
13 травня, 11:07