Світочі

25.08.2024, 19:58
Світочі

50 незламних фукушімців. Ті, хто ціною власного життя завадили катастрофі планетарного рівня, що загрожувало винищити людство.

Під час усім відомих подій на атомній електростанції у березні 2011 року 50 відважних науковців, інженерів і техніків, згуртованого виступили проти безпрецедентної радіоактивної трагедії. Їхні імена та прізвища нині знає кожен мешканець острівної країни висхідного сонця.

Внаслідок руйнівного землетрусу та подальшого цунамі штатні й аварійні системи охолодження станції були повністю виведені з ладу, призвівши до критичної ситуації — активні зони реакторів зазнавали ризику перегріву. Розуміючи всю серйозність, 50 людей добровільно взялися за небезпечну місію із закачування морської води у пошкоджені реактори.

Це була без перебільшення відчайдушна спроба запобігти повномасштабній ядерній катастрофі, у десятки разів більшу за Чорнобильську.

Їхні дії вимагали не лише технічних знань, а й величезної кількості особистих жертв, адже вони свідомо піддавали себе впливу радіації, яка перевищила норму у 10 000. Ці 50 героїв, повністю усвідомлюючи ризики для свого здоров'я та життя.

Вони продемонстрували світові безпрецедентний рівень хоробрості й самовідданості перед такими непереборними негараздами. Вони віддали всіх себе заради життя Японії та планети Земля.

Ці малюнки слугують даниною поваги винятковим особистостям із Фукушіми на знак шани їхній безкорисливості та глибокому впливу дій під час однієї з найсерйозніших ядерних криз в історії людства. Їхня мужність у зіткненні з невідомістю та відданість запобіганню подальших катастроф є свідченням стійкості духу у найскладніших обставинах.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадає, що уряд Японії скасував наказ про евакуацію після аварії на АЕС «Фукушіма» для мешканців невеликого району міста Томіока на південний захід від зруйнованої станції. Охочих повернутися виявилося немало.

Світочі_1
Читайте також:
Життя
Він пробув 120 днів у зануреній у воду капсулі біля узбережжя Панами.
14:02
Життя
Посадковий модуль компанії Firefly Aerospace зафільмував краєвид Землі під час підготовки до вильоту на місячну орбіту.
13:14
Життя
Екіпаж експедиції «Шеньчжоу-19» на станції «Тяньґун» успішно завершив експерименти. Китайські космонавти виробили кисень завдяки рослинам.
22 січня, 21:49
Життя
Науковці із Північно-Західного університету США синтезували нову матерію із винятковими властивостями. Вона нагадує клепану сітку.
21 січня, 21:40
Життя
Супутник Землі тепер у списку спостереження Світового фонду пам'яток. Причина: зростання загроз руйнувань через майбутні комерційні польоти.
21 січня, 13:44
Життя
Нове дослідження на тваринах виявило нейрони у гіпокампі. Вони кодують спогади про цукор і жир, формуючи харчову поведінку і метаболізм.
19 січня, 17:30