«Свободівці» подали у відставку. Кабмін лишився без трьох міністрів

ПОЛТАВА
12.11.2014, 13:22
«Свободівці» подали у відставку. Кабмін лишився без трьох міністрів

Члени Кабінету міністрів від партії «Свобода» подали у відставку.

Про це в Кабміні заявив віце-прем’єр з гуманітарних питань Віталій Сич, - передає видання «РБК-Україна».

«Сьогодні ми, а також голова Міністерства АПК Ігор Швайка, міністр екології Андрій Мохник звернулися до прем’єр-міністра. Нашу заяву було зареєстровано сьогодні в Апараті. «Свобода» не буде парламентською фракцією. Ми не беремо участі у формуванні нової коаліції, тому ми написали заяви за політичними переконаннями і в зв’язку з позицією нашої політичної сили», - пояснив Сич.

При цьому він визнав, що до рішення Верховної Ради про звільнення з посад у КМУ, члени «Свободи» будуть виконувати свої обов'язки, згідно з положеннями закону - продовжувати працювати в КМУ.

Нагадаємо, що «Свобода» програла вибори до Верховної Ради. Лідер партії Олег Тягнибок звинуватив у своїй поразці олігархів та Путіна. Насправді «Свобода» просто забула, що воно таке - захищати інтереси простих українців. Її представників у владі звинувачують у використанні корупційних схем минулих часів. Тому зараз здається, що члени партії просто тікають і хочуть уникнути відповідальності.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00