«Свободівці» подали у відставку. Кабмін лишився без трьох міністрів

ПОЛТАВА
12.11.2014, 13:22
«Свободівці» подали у відставку. Кабмін лишився без трьох міністрів

Члени Кабінету міністрів від партії «Свобода» подали у відставку.

Про це в Кабміні заявив віце-прем’єр з гуманітарних питань Віталій Сич, - передає видання «РБК-Україна».

«Сьогодні ми, а також голова Міністерства АПК Ігор Швайка, міністр екології Андрій Мохник звернулися до прем’єр-міністра. Нашу заяву було зареєстровано сьогодні в Апараті. «Свобода» не буде парламентською фракцією. Ми не беремо участі у формуванні нової коаліції, тому ми написали заяви за політичними переконаннями і в зв’язку з позицією нашої політичної сили», - пояснив Сич.

При цьому він визнав, що до рішення Верховної Ради про звільнення з посад у КМУ, члени «Свободи» будуть виконувати свої обов'язки, згідно з положеннями закону - продовжувати працювати в КМУ.

Нагадаємо, що «Свобода» програла вибори до Верховної Ради. Лідер партії Олег Тягнибок звинуватив у своїй поразці олігархів та Путіна. Насправді «Свобода» просто забула, що воно таке - захищати інтереси простих українців. Її представників у владі звинувачують у використанні корупційних схем минулих часів. Тому зараз здається, що члени партії просто тікають і хочуть уникнути відповідальності.


Читайте також:
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
вчора, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26