Свободівське кумівство в Полтавській облраді

ПОЛТАВА
19.02.2018, 14:33
Свободівське кумівство в Полтавській облраді

Більше двох років на посаді заступника Голови Полтавської обласної ради працює свободівець і «ярий патріот» України Анатолій Ханко.

За ці два провладні роки  Анатолій встиг багато чого зробити корисного для «своїх», але нічого реального не зробив для знищення, або зупинення, корупційних схем «папєрєдників» із розкрадання бюджетних коштів в обласній раді. Дивує ставлення членів Свободи до розгляду низьки незручних питань, які виносяться до сесійної зали. Будь-які суперечливі та не демократичні питання Свобода долає дуже просто – під час голосування утримується, або не голосує. Прикро, що майданівець та учасник АТО, займає нейтральну сторону.

Що такого могло трапитись із патріотичною свідомістю Анатолія Ханка за ці чиновницькі два роки? Це питання адресуємо особисто Анатолію. Можливо, решетилівські «земляцькі корені» із Головою Полтавської облради Біленьким О.Ю., не дають можливості відкрито боротися. Можливо, щось інше.

За інформацією від однопартійців-свободівців стало відомо, що Анатолій Ханко деякий час мешкав у свого побратима  по партії «Свобода» Валерія Толкачова, який згодом (за свою послугу) отримав посаду в Управлінні майном Полтавської обласної ради, такий собі розрахунок за допомогу.

В січні 2018 року до складу апарату Полтавської обласної ради була зарахована ріднесенька кума Анатолія Ханка пані Понне Ольга Сергіївна на посаду «консультант відділу з питань забезпечення діяльності керівництва виконавчого апарату Полтавської облради» за контрактом.

Якщо звернути увагу на декларацію пані Понне за 2016 рік, то виходить таке, що вона мешкає з родиною в Лохвиці. Можливо Анатолій знов звернувся до Валерія Толкачова з проханням щодо надання житлової допомоги для ріднесенької куми, а можливо і те, що Ханко включив важелі чиновницького адміністративного тиску на керівника Управління майном, який миттєво надав житлові метри в одному із комунальних закладів облради для родини пані Понне.

Свободівське кумівство в Полтавській облраді_1

Більше всього хвилює те, що завзяті борці з несправедливістю чомусь стають жертвами цієї же несправедливості. А можливо у цих патріотів борців завеликий борг перед «своїми», тому і приходиться відпрацьовувати.

Володимир Дащенко

Свободівське кумівство в Полтавській облраді_3

Свободівське кумівство в Полтавській облраді_5

Свободівське кумівство в Полтавській облраді_7

Читайте також:
Полтава
Суддя Октябрського суду міста Полтави Гольник Л.В. не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП
25 червня, 11:25
Полтава
Суддя Октябрського районного суду міста Полтави Лариса Гольник визнана "Етичною радою" недоброчесною.
23 червня, 14:55
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23 червня, 08:13
Полтава
Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.
22 червня, 08:17
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45
Полтава
Мешканців Кобеляцької громади закликали припинити використовувати воду з центрального водогону не за призначенням.
20 червня, 08:17