Тайсон Ф’юрі пожертвує Україні частину гонорару за бій з Усиком

СПОРТ
16.05.2024, 11:13
Тайсон Ф’юрі пожертвує Україні частину гонорару за бій з Усиком

Відповідний пункт значиться у контракті британця на поєдинок 18 травня.

Володар поясу Всесвітньої боксерської ради (WBC) Тайсон Ф’юрі (34-0-1, 24 КО) пожертвує Україні один мільйон фунтів стерлінгів (1,25 млн доларів) зі свого гонорару за бій з Олександром Усиком (21-0, 14 КО). Відповідний пункт значиться у контракті британця на поєдинок 18 травня.

Про це інформує видання The Independent.

За його даними, загальний гонорарний фонд протистояння Усика та Ф’юрі становить 150 мільйонів доларів, з яких 70% дістанеться британцю.

Водночас український портал «Чемпіон» стверджує, що Тайсон отримає 69 млн дол., а українець – 34.

Тайсон Ф’юрі пожертвує Україні частину гонорару за бій з Усиком_1

Уперше в історії дивізіону на кону стоятимуть усі чотири чемпіонські титули провідних світових боксерських організацій — WBC, WBA, IBF і WBO.

Читайте також:
Спорт
Промоутер назвав найбажаніший поєдинок у боксі.
вчора, 14:49
Спорт
Колишній абсолютний чемпіон світу в надважкій вазі Леннокс Льюїс висловився про найкращих боксерів в історії.
17 жовтня, 12:05
Спорт
Денис Берінчик: «Ми ведемо переговори щодо кулачного поєдинку, але водночас чекаємо на бій британця й американця».
13 жовтня, 20:09
Спорт
Колишній чемпіон світу з боксу Деонтей Вайлдер поділився спогадами про свою кар'єру.
13 жовтня, 10:49
Спорт
Харциз у перших двох раундах чотири рази відправив суперника в нокдаун.
11 жовтня, 20:20
Спорт
Чжилей опублікував відео в Instagram, в якому кинув виклик 41-річному британцеві.
10 жовтня, 20:05