Тайвань дозволить жінкам проходити військову підготовку

СВІТ
18 січня, 16:22
Тайвань дозволить жінкам проходити військову підготовку
Фото: google

Збройні сили Тайваню оприлюднили плани дозволити жінкам вперше стати добровольцями для підготовки резервних сил.

Генерал-майор Юй Вень-чен з Агентства всебічної оборонної мобілізації сказав, що поточного року цей крок буде здійснюватися на пробній основі. Міністерство оборони Тайваню раніше заявляло, що навчає лише чоловіків-резервістів, оскільки не має достатнього потенціалу для розміщення обох статей.

Тайваньські законодавці заявили, що виключення жінок з навчання в резерві є дискримінацією за статтю. Тайвань оголосив, що з 2024 року він продовжить термін обов’язкового призову на військову службу для всіх відповідних чоловіків з чотирьох місяців до року, і ця вимога поширюватиметься на чоловіків, народжених після 2005 року.

Згідно з Всесвітньою книгою фактів ЦРУ, військові сили Тайваню налічують близько 170 000 військовослужбовців, які складаються переважно з добровольців, а також щорічно навчаються близько 120 000 резервістів. 

Читайте також:
Війна
Таке враження, що 8 років війни не було
25 лютого, 16:00
Війна
З Інтернаціонального легіону територіальної оборони України виокремлюють спеціальний підрозділ, укомплектований польськими добровольцями.
16 лютого, 20:52
Опінії
Частина перша
04 лютого, 10:25
Війна
Жовто-блакитний прапор невдовзі знову замайорів у всіх містах Донбасу та Криму попри спроби окупантів вкрити нашу землю своїми тілами.
01 лютого, 18:00
Світ
Міністерство оборони Вірменії розробляє законопроект, який суттєво розширить роль жінок у збройних силах країни.
24 січня, 14:26
Війна
Українські військовослужбовці активно зміцнюють столичний регіон, очікуючи нового можливого нападу ворога з білоруського терену.
24.12.2022, 07:45