Такер Карлсон: США загрожує громадянська війна і розпад країни

СВІТ
30 січня, 11:06
Такер Карлсон: США загрожує громадянська війна і розпад країни

У США вже є регіони й штати з внутрішнім управлінням, які не визнають федеральну владу.

Убивство «опричниками» Трампа в Міннеаполісі може мати тяжкі наслідки для США — аж до громадянської війни та розпаду країни.

Таку думку висловив американський журналіст Такер Карлсон.

«Головний висновок із цього: країна розвалиться. Це громадянська війна. Саме таке її визначення. У вас є регіони й штати з внутрішнім управлінням, які не визнають федеральну владу.

І тоді ми матимемо справу з повсюдним насильством, потім із масовими вбивствами, а далі — з громадянською війною», — заявив Карлсон, коментуючи протести, що відбуваються в країні.

За його словами, ситуація більше схожа на відкрите протистояння центральній владі, ніж на акції проти міграційної політики.

«Єдине, що справді має значення, — це як не допустити розвалу країни, а подібні речі гарантовано призведуть до розколу й справжнього насильства», — застеріг Карлсон.

Протести швидко переросли в організовані акції: демонстранти блокували вулиці, таранили автомобілі, вибивали вікна й навіть вдиралися до церков, погрожуючи парафіянам.

Агенти ICE опинилися в пастці в готелях і ресторанах без підтримки місцевої поліції, яка відмовилася допомагати агентам Трампа.

За словами Карлсона, це було не спонтанне обурення, а скоординована кампанія: активісти використовували чат-групи в Signal із тисячами учасників, поширювали інструкції із саботажу (наприклад, фальшиві дзвінки на 911 про «викрадення») та отримували юридичну підтримку від НУО в Міннесоті.

Місцева влада — губернатор Тім Волз, лейтенант-губернатор Пеггі Фленаган і мер Джейкоб Фрей — відмовилися від пропозиції Трампа, викладеної у чотирьох пунктах: забезпечення захисту федеральних агентів, обмін інформацією про злочинців у тюрмах і виведення федеральних сил в обмін на відновлення порядку.

Ця відмова, на думку Карлсона, безпосередньо посилила хаос.

Нова хвиля заворушень у США почалася в Міннеаполісі після вбивства громадянина США співробітниками прикордонної служби.

У Міністерстві внутрішньої безпеки стверджують, що загиблий чинив опір під час спроби вилучити в нього зброю. Однак численні свідчення спростовують це твердження.

Раніше, 7 січня, під час так званої операції з виявлення нелегальних мігрантів «опричники» Трампа зі Служби імміграційного та митного контролю США (ICE), зупинивши автомобіль посеред дороги, зажадали від жінки вийти з машини, а потім застрелили її.

Згідно з документом окружного суду штату Міннесота, Служба імміграційного та митного контролю від початку року порушила більше судових приписів, ніж будь-яке інше відомство США за всю історію свого існування.

Головний висновок: громадянська війна і розпад країни

Центральний тезис репортажу Такера Карлсона — це не ізольований протест, а «повстання проти федеральної влади», яке може призвести до громадянської війни. Карлсон формулює це чітко:

«Країна розвалиться. Це громадянська війна. Саме таке її визначення. У вас є регіони й штати з внутрішнім управлінням, які не визнають федеральну владу… І тоді ми матимемо справу з повсюдним насильством, потім із масовими вбивствами, а далі — з громадянською війною».

Він порівнює ситуацію з історичними прецедентами, такими як десегрегація на Півдні, де федеральна перевага була ключовою, але застерігає: якщо штати на кшталт Міннесоти продовжать саботаж, це створить «воюючі нації в межах одних кордонів».

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Світ
Дональд Трамп зауважив, що подібні заяви є неприпустимим розголошенням секретних даних.
вчора, 08:00
Світ
Попри це, влада продовжує утримувати людей без визначеного строку навіть після того, як суди визнавали таку практику незаконною.
15 лютого, 16:07
Світ
У Лос-Анджелесі щодня відбуваються жертвоприношення…!
15 лютого, 09:00
Світ
Війська США 5 лютого завдали удару по судну в східній частині Тихого океану, яке нібито перевозило наркотики.
06 лютого, 09:54
Світ
Пізніше цю норму обіцяють розширити на всю країну.
03 лютого, 16:26
Політика
Президент США звинуватив покійного сексуального злочинця Джеффрі Епштейна, свого давнього знайомого, у змові проти нього.
03 лютого, 08:05