Created with Sketch.

Талановита і хоробра молодь торує шлях нам у світле майбуття

30 жовтня, 07:14
Фото: Facebook

Деякі вчені уми самовито стверджують, що за минулі 300 років тривалість життя людства збільшилася. А з нею подовжився період інфантильності.

Мікеланджело створив своє «Оплакування Христа» («Madona della Pieta») у 23 роки. Александр Македонський уперше командував військовим підрозділом у битві при Херонеї, коли здійснив вирішальну атаку на чолі важкої кінноти «гетайрів» і було йому тоді 16 років.

На завоювання Персії він рушив у свої 20 років... А от римлянину Юлію Цезарю, коли він почав політичну кар'єру було 18, у 20 років — командував знищенням цілого піратського лігва; при чому, сам зібрав флот, сам розробив план нападу і сам брав у ньому участь.

Політичний союзник, а потім головний противник Цезаря — Ґней Помпей — отримав прізвисько «Magnus» (у перекладі з латини «Великий») від самого Сулли за видатні подвиги у... 19 років. Буквально це був конфлікт однолітків, ровесників.

Наполеон Бонапарт відзначився при облозі Тулона й отримав звання бригадного генерала у 24 роки. А німецький ас Другої світової війни Еріх Гартман збив 352 ворожих літаки у 23 роки, а на фронт потрапив узагалі у 19.

Німецькому танковому асу Отто Каріусу на момент закінчення війни було 24. Інший німецький талановитий вояк Міхаель Віттман поліг під час запеклих боїв у 1944 році у віці 30 років, маючи за плечима безліч перемог над противником.

Тим часом найрезультативніший танковий ас Червоної армії, який за два місяці війни підбив 52 німецькі танки, загинув у віці 26 років від «шального» осколка. Але, швидше за все, його ліквідували чекісти, бо вождю пролетаріату потрібні були штучні «герої СССР».

Сенатор з Аризони проукраїнський політик Джон Маккейн здійснив свій перший бойовий виліт у 23. Свою молодість він без перебільшення загубив у боях із червоними вилупками у суворих обіймах в'єтнамських джунґлів Індокитаю.

І ось, нарешті, ми дійшли до нашого сьогодення. Герой України (посмертно) правосекторівець із Сум, мій добрий приятель Сергій Табала (на псевдо «Сєвєр») поліг у бою у віці 18 років, коли стояв на варті Донецького летовища.

Його побратим Герой України Дмитро Коцюбайло (на псевдо «Да Вінчі») поліг у бою у віці 27 років, а бойове хрещення здобув у свої 19. Він також бився проти московитів за ДАП, а після 24.II.2022 пройшов чималий шмат шляхів Східного і Південного фронтів.

І таких прикладів у минулому та сьогоденні мільйони! Але... У нас то всьо діти сопливі, якщо вірити деяким переляканим коментаторам, які ховають «мамині черешні», не народжені для війни, ага, у загонах «ТрО Мюнхена».

Так, дійсно, у цій нашій війні загинуло стільки прекрасного народу, що годі й перелічити всіх... Але їхній героїзм надихає на величний поступ.

Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць тактичної групи «С» (Сальвадор) Сил Територіальної оборони ЗСУ

Читайте також
Довбаний парад лицемірства від західних партнерів Москви
Політика
Офіцери армії Наполеона відпускали полонених під чесне слово не воювати
Історія
Так, «як раніше» було, вже не буде ніколи
Опінії
Парламент Болгарії заборонив у школах ЛҐБТ-пропаганду
Світ
Нобелівські лауреати вимагають від українців припинити стріляти заради миру
Війна
Перша леді Зеленська курує процес перетворення українців на кастровану юрбу
Політика