"Темні" перевізники в Полтаві

ПОЛТАВА
18.09.2015, 08:49
"Темні" перевізники в Полтаві

До нашої редакції надійшла скарга від полтавців на адресу одного з міських рейсових маршрутів, що виявився "темним".

Автобус (без номеру маршруту з надписом «Кольцевой через Южный вокзал», держномер ВІ 4311 АА), їхав украй повільно, не дотримуючись і приблизного графіку руху, мабуть, для того, щоб зібрати якомога більше пасажирів, що врешті-решт обурило людей, які запізнювалися на роботу.

Невдоволені водійською халатністю громадяни підійшли до кермувальника та кондуктора й попросили показати копію рішення міської ради на право перевезення пасажирів. Проте людям було відмовлено через відсутність цих документів у рейсового автобуса.

Кондуктор почала телефонувати до невідомої жінки, нібито, господаря, щоби та врегулювала питання. Люди відмовилися спілкуватися з невідомою особою та повідомили про незаконність нелегальних перевезень. На що отримали обіцянку водія та кондуктора з’їхати з маршруту, щойно вони довезуть людей до кінцевого пункту призначення.

Чи виконали вони обіцяне, ми невдовзі перевіримо. Як разом із громадськими активістами перевіримо, чи мають ліцензію на перевезення інші автобуси й маршрутні таксі. Якщо міській владі байдуже на безпеку пасажирів, а це десятки тисяч людей щодня, і вона приховує факти нелегальних рейсів на маршрутах, ми візьмемо справу під контроль громади і змусимо як перевізників, так і міську владу дотримуватися законів і надавати нам якісні послуги, за які ми платимо немалі гроші. 


Читайте також:
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
вчора, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
вчора, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
вчора, 09:27
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
06 липня, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
06 липня, 14:17