Теракт у релігійному комплексі сикхів стався у столиці Афганістану

СВІТ
25 березня, 11:20
Теракт у релігійному комплексі сикхів стався у столиці Афганістану
Фото: Global News

Військова техніка і озброєні люди заполонили середмістя Кабула у зв'язку з нападом терористів на культурно-релігійний центр сикхів.

Інцидент трапився вранці середи, 25 березня, інформує видання "Reuters".

Озброєні ісламські бойовики напали на будівлю під час ранкової молитви, у русі "Талібан" заперечили свою причетність до теракту.

«Не відразу зрозуміло, скільки нападників, хто вони та скільки жертв. Але те, що ціллю терористів були саме сикхи — беззаперечний факт», — заявив голова Ради сикхів Афганістану Нарендер Сінґ-Галса.

Станом на тепер відомо, що з десяток терористів утримували у заручниках 200 мирних громадян, трьох із яких було вбито під час штурму релігійного центру сикхів урядовими силами.

Читайте також:
Афганське угрупування "Талібан" планує законним шляхом взяти владу у країні після укладення мирної угоди з чинним урядом.
11 квітня, 10:20
Афганський уряд зобов'язався найближчими днями звільнити тисячі ув'язнених бойовиків угрупування "Талібан".
11 березня, 11:35
Гані і Абдулла провели власні церемонії інавгурації.
09 березня, 18:53
На околиці міста Каунас відкрили меморіал борцям за волю і державну самостійність Литви.
вчора, 09:48
Ультрафіолетова лампа «Care 222 знищує 99% вірусів та бактерій у повітрі й на відстані 2,5 метра від лампи за 6–7 хвилин.
22 вересня, 16:23
Коли останній російський солдат залишить окуповані грузинські території, тоді можна говорити про нормалізацію двосторонніх відносин.
22 вересня, 11:51