Терористи «Ісламської держави»: коронавірус — «воїн Аллага»

СВІТ
09.04.2020, 09:50
Терористи «Ісламської держави»: коронавірус — «воїн Аллага»

Пропагандисти терористичного угрупування "Ісламська держава" пообіцяли нові напади на громадян ЄС і США під час пандемії.

Коронавірус і паніку довкола нього терористи назвали своїм "головним союзником" і "солдатом Аллага", передає британське видання "Mirror".

"Ісламська держава" вже оголосила, що скористається наявною у світі нестабільною ситуацією, щоби здійснити низку нападів на Велику Британію, США і Євросоюз у момент їхньої слабкості.

Першими цілями терористи визначили міста Чикаґо і Лондон, населення яких вражене коронавірусом і не готове на тепер адекватно відповісти на загрозу з боку ісламістів.

Читайте також:
Політика
В ООН також розповіли деталі щодо зброї, яка була застосована.
06:23
Війна
Московити впритул дійшлі західної адміністративної межі Донецької області. Перед ними вже відкривається широкий плацдарм аж до Павлограда.
05 червня, 20:37
Війна
Ізраїльські окупанти тероризуватимуть палестинців сектору важкою військовою технікою. Бібі Сатаньягу особисто керує геноцидною операцією.
26 травня, 12:34
Війна
Європа стурбована зростанням підривної та терористичної активності росії.
13 травня, 18:23
Політика
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський відкликав свою згоду на діяльність консульства рф у Кракові.
12 травня, 11:12
Війна
Минулого тижня «Ізраїль» завдав нищівних ударів по Газі, забравши життя сотень мирних жителів.
25 березня, 15:27