Терористи «Ісламської держави» захопили портове місто у Мозамбіку

СВІТ
13.08.2020, 12:08
Терористи «Ісламської держави» захопили портове місто у Мозамбіку
Фото: Quizfeed

Загони угруповання "Ісламська держава", що діє у багатому на нафту і газ північному регіоні Мозамбіку, знову нагадали про себе.

У ніч проти 13 серпня озброєні терористи захопили портове місто Мосімбоа-да-Прая, інформують журналісти видання "Al Jazeera".

Зазначається, що нечисельні урядові війська Мозамбіку не змогли вчасно зреагувати на оточення населеного пункту терористами, однак полишати його вони не збираються.

Станом на тепер у вказаному місті тривають вуличні бої, загони "Ісламської держави" намагаються прорватися до порту, звідки відправляються закордон навантажені нафтою танкери.

Про кількість жертв, що волею неволею опинилися в епіцентрі бойових дій на півночі Мозамбіку, не повідомляється.

Читайте також:
Війна
Правоохоронці Кенії затримали росіянина, який, за даними слідства, вербував кенійців для участі в бойових діях проти України.
26 вересня, 19:03
Світ
У Ботсвані торік був знайдений другий за величиною у світі алмаз, який зараз оцінює бельгійська компанія HB Antwerp.
24 вересня, 07:25
Політика
Уряд погодився виплатити компенсацію тисячам кенійців, що постраждали від пожежі, що виникла під час британських військових навчань .
23 серпня, 16:54
Війна
Повстанці-туареги у Малі стверджують, що влаштували нову засідку на російських найманців і ліквідували «десятки» осіб.
02 серпня, 08:17
Світ
У Зімбабве у 2025 році зареєстрували 115 спалахів, порівняно з лише одним минулого року.
19 липня, 18:48
Світ
«Вагнерівців» часто звинувачують у порушенні прав та позасудових стратах з мінімальною або взагалі відсутньою відповідальністю в ЦАР.
19 липня, 13:08