Терористи вбили полтавського волонтера

ПОЛТАВА
01.10.2014, 15:02
Терористи вбили полтавського волонтера

Бориса Місюренка, одного з 4 зниклих у червні волонтерів з Полтавщини, катували і на третій день полону розстріляли терористи ЛНР.

Про долю Бориса Місюренка, який 20 червня потрапив у полон в зоні АТО, разом з 3 іншими волонтерами з Полтавщини, розповіла активістка Тетяна Черкаська у своєму Фейсбуці:

«Сьогодні нарешті стала відома доля двох з чотирьох полтавських волонтерів, яких було взято у полон. На превеликий жаль, керівник самооборони м. Полтава, вірний друг, побратим та й просто прекрасна людина – Борис Місюренко – після жорстоких катувань був розстріляний 21.06.2014 на третій день полону. ВІЧНА ТОБІ ПАМ'ЯТЬ, ПОБРАТИМЕ!!!!!!ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!!!!! – написала Черкаська.

Борис Місюренко зник під час спроби доставити продовольчу допомогу прикордонникам на Луганщину. Активіст був у складі групи з 4 полтавських волонтерів, трьох чоловіків і жінки, які самотужки повезли допомогу. З тих пір вони лише раз виходили на зв'язок повідомивши що їх захопили. Вони стали першими в Україні волонтерами захопленими в полон. Минулого тижня після понад 100 днів полону єдину жінку учасницю групи Ірину Бойко було визволено. Долі ще 2 чоловіків Калашнікова та Матлашова досі лишаються невідомими.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00