Тесть слідчого Нацполіції накупив елітної нерухомості в центрі Києва

ПОЛТАВА
20.04.2018, 06:29

Сам слідчий Андрій Полєно з дружиною орендують квартиру на Троєщині

Тесть слідчого Головного слідчого управління Нацполіції Андрія Полєно Леонід Бляхман у січні цього року став власником одразу двох квартир та двох паркомісць у одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва – «Новопечерських липках».

Про це йдеться в розслідуванні для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

За інформацією з реєстру прав на нерухоме майно, Леонід Бляхман, який нібито зареєстрований в Маріуполі, 15 січня оформив права на однокімнатну квартиру площею 58 квадратних метрів і два підземних паркомісця в загальному на понад 60 «квадратів». Наступного дня на Бляхмана було зареєстровано ще одну квартиру - двокімнатну - площею 79,5 квадратних метрів.

Вся ця нерухомість розташована в будинку, що є частиною ЖК «Новопечерські липки» в самому центрі Києва. На вторинному ринку за обидві квартири нині довелося б викласти близько півмільйона доларів, паркомісця обійшлися б у ще кілька десятків тисяч доларів.

Участі Леоніда Бляхмана в ролі директора чи засновника якоїсь комерційної фірми журналісти не знайшли.

При цьому, сам Андрій Полєно разом з дружиною Марією Бляхман власного житла в Києві не мають, а орендують - у доволі скромній частині міста, на Троєщині. Обидва користуються автомобілями, що записані на батьків. Марія Бляхман їздить на Nissan Juke, оформленому на її матір. Андрій Полєно - на Nissan Qashqai, власником якого в електронній декларації вказаний його батько.

Головне слідче управління Нацполіції, де Андрій Полєно працює слідчим, у 2017 отримало від Генпрокуратури право розслідувати справу щодо ненадання послуг, за які було сплачено державні кошти, ІТ-компанією «БМС Консалтінг». Сама Генпрокуратура також розслідує один із епізодів, пов’язаних з тендерними махінаціями цієї фірми.

При цьому, колишні співпробітники «БМС Консалтінгу», серед яких - двоюрідна сестра Андрія Полєно Тетяна - створили іншу компанію, що надає аналогічні послуги і зареєстрована в тій же офісній будівлі, - «ІТ Платформу». Певний період її очолював колишній працівник Генпрокуратури Костянтин Лосінський. У 2017 р. «ІТ Платформа» встигла «натендерити» у ГПУ понад 30 мільйонів гривень за постачання обладнання і ІТ-послуги. Після спроб журналістів зв’язатися з Лосінським він звільнився з посади директора. Слідчий поліції Андрій Полєно відмовився коментувати ситуацію, Тетяна Полєно – також.

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35