Тиха гібридна війна з Укрпоштою

Опінії
20 травня, 10:25
Тиха гібридна війна з Укрпоштою

Укрпошта вимкнула всі термінали сторонніх банків у відділеннях

Генеральний директор АТ "Укрпошта"

Шановні медіа і, звичайно, наші клієнти!

Трохи менш шановні партнери!

Мені здається, Вам стає сумно, коли я стримую емоції і не пишу різких постів. Почув. Виправляюся. Включаємо відповідь.

Гібридна війна, виявляється, може бути не тільки на Сході країни, а й у політиці. На зустрічі з Прем'єр-міністром України 30 квітня було озвучене рішення, що перехід пенсіонерів на картки - це суто добровільна справа і ніхто не має права порушувати права пенсіонерів, особливо в 96% населених пунктах України, де немає банків.

Одночасно Прем'єр-міністр дав доручення нам, Міністерству соціальної політики та ПФУ відпрацювати зміни до Постанови 277 і вести себе пристойно, не розхитуючи ситуацію і не травмуючи здоров'я пенсіонерів. Прем'єр-міністр вже кілька разів підкреслював досягнуті домовленості, за що я йому вдячний. Але, на жаль, не всі вміють тримати слово.

Пенсійний фонд та Управління соцзахисту (хоча фраза «соціальний захист» сприймається все більше як  тролінг пенсіонерів) за схемою «хочеш субсидію - шуруй в банк» почали туди переводити навіть людей з інвалідністю. І кожен день ми отримуємо дзвінки та повідомлення від клієнтів, яким ПФ відмовляє в переході на обслуговування в Укрпошту.

Коли я звернув на це увагу, сказали, що це «ексцеси на місцях».

Така ось тиха гібридна війна з Укрпоштою.

Ну що ж, я дав час до 17:00 це виправити, але змін немає. Тому, наша відповідь така:

📌З сьогоднішнього дня за моїм наказом вимикаються всі термінали сторонніх банків у відділеннях Укрпошти. Там тепер стоятимуть тільки наші термінали. Так що хто в селі залишився, той і обслуговує клієнтів.

📌Ми створюємо гарячу лінію (044) 354-52-73 або [email protected] для клієнтів, яких примушують відкривати банківські рахунки, і після збору інформації будемо подавати колективний позов проти посадових осіб, які порушують Конституцію та Кримінальний Кодекс України. Всі, кого примушують перейти на обслуговування в банк для отримання пенсій та субсидій, можуть звернутися за цим телефоном або e-mail.

«Посадовим особам», які не поважають домовленості і закони України нагадую:

📌Громадяни мають право на соціальний захист у старості та інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків в тому числі громадян (ст. 46 Конституції України). Отже, власниками пенсійних коштів є в тому числі громадяни і будь-які дії спрямовані на примушення або обмеження пов’язані з отриманням пенсійних виплат є злочином (ст. 355 Кримінального кодексу)

📌Примушення до відкриття рахунків у банківських установах є примушенням до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань, що є кримінальним злочином (ст. 355 Кримінального кодексу України).

Тому я наполегливо, поки йдуть переговори з Мінсоц і ПФУ, рекомендую їхнім співробітникам, співробітникам УСЗН і банків чітко дотримуватися законів України. Не ображайте людей похилого віку та інвалідів. Кажуть, за це потім буває різне.

А всім чудового вечора і любіть своїх бабусь і дідусів!


Останній Бастіон нагадує, що Ігор Смілянський отримує значно більше, ніж керівник поштової служби США.

Зарплата очільника «Укрпошти» Ігоря Смілянського безпрецедентна, наголошує журналіст Денис Іванеско.

Як приклад він наводить заробітну платню очільниці американської поштової служби.

«Зарплата у головного поштаря США нижча, ніж у Смілянського, директора Укрпошти. Меган Бреннан отримує лише $ 55тис в місяць, враховуючи пенсійні виплати, мед- і соцстраховки. Оклад – взагалі $ 24 тис на місяць. Інша – справа Смілянський. Оборот Укрпошти – $ 0,28 млрд, а зарплата Смілянського по фінплану на 2020 рік – $ 79 тис на місяць. Тобто, Україна платить своєму головному поштареві більше, ніж США своєму», – зазначив Іванеско на своїй сторінці в Facebook.

«Утримання Меган Бреннан обходиться Поштовій службі США в 0,0009% обороту компанії. А утримання Смілянського коштує Укрпошті 0,34% від обороту компанії. Тобто, Смілянський обходиться Укрпошті в 378 разів дорожче, ніж Меган Бреннан Поштовій службі США», – додав журналіст.

Читайте також:
З 23 березня Укрпоштою можна надсилати лікарські засоби. Рішення сьогодні ухвалив Кабмін.
23.03.2020, 20:05
Великі питання до Суспільного. Рішення показати рекламний продукт Офісу президента було явно помилковим
15:30
Не секрет, що поки в Україні влада є інструментом отримання доходів, доти існуватимуть олігархи. Тому Зе-команда замилюватиме надалі очі.
08:48
Коли українські війська опиняться у Донецьку, ворогів та їхніх посіпак-колаборантів там не лишиться. Маємо приклад вірменів у Карабасі.
25 вересня, 20:07
Культура є основою розвитку будь-якої нації. Це непорушна аксіома!
25 вересня, 12:23
Хто писав сценарій нападу на Шефіра ?
24 вересня, 16:05