Уряд дозволив надсилати ліки поштою

ПОЛІТИКА
23.03.2020, 20:05
Уряд дозволив надсилати ліки поштою

З 23 березня Укрпоштою можна надсилати лікарські засоби. Рішення сьогодні ухвалив Кабмін.

Виключення для надсилання поштою становлять ліки, що потребують особливих умов зберігання, або є в переліку наркотичних засобів, психотропні речовини і хімічні складники, а також сильнодіючі та отруйні лікарські засоби.

«У найвіддаленіших куточках країни живе понад 10 мільйонів українців. Добре, що в період карантинних заходів послуга доставки ліків стане можливою. Ми вже ведемо переговори з виробниками та постачальниками лікарських засобів, щоб якнайшвидше узгодити механізм доставки необхідних ліків. Сподіваюся, клієнти дуже швидко оцінять зручність цього рішення і приводів виходити з дому в цей період буде менше. Укрпошта може забезпечити усі важливі послуги для людей у групі ризику, не виходячи з дому: доставка соціальних виплат та пенсій, оплата комунальних послуг, продаж базових продуктів харчування, доставка посилок та преси, щоб було чим зайнятись під час карантину», – розповів генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Нагадаємо, Укрпошта на час карантину працює в звичайному режимі.

На період карантину з 23 березня до 3 квітня Укрпошта скасувала комісію на послугу переказів коштів «З картки додому». За нею можна перерахувати гроші з банківської картки в будь-який населений пункт України і листоноша доставить їх за вказаною адресою.

вибір редакції
Читайте також:
Укрпошта вимкнула всі термінали сторонніх банків у відділеннях
20 травня, 10:25
Правозахисники навели ще один довід, що справа “шита білими нитками”.
вчора, 22:06
Трухін - один з «хранителів», одного із бізнесів Зеленського
вчора, 16:20