Уряд дозволив надсилати ліки поштою

ПОЛІТИКА
23 березня, 20:05
Уряд дозволив надсилати ліки поштою

З 23 березня Укрпоштою можна надсилати лікарські засоби. Рішення сьогодні ухвалив Кабмін.

Виключення для надсилання поштою становлять ліки, що потребують особливих умов зберігання, або є в переліку наркотичних засобів, психотропні речовини і хімічні складники, а також сильнодіючі та отруйні лікарські засоби.

«У найвіддаленіших куточках країни живе понад 10 мільйонів українців. Добре, що в період карантинних заходів послуга доставки ліків стане можливою. Ми вже ведемо переговори з виробниками та постачальниками лікарських засобів, щоб якнайшвидше узгодити механізм доставки необхідних ліків. Сподіваюся, клієнти дуже швидко оцінять зручність цього рішення і приводів виходити з дому в цей період буде менше. Укрпошта може забезпечити усі важливі послуги для людей у групі ризику, не виходячи з дому: доставка соціальних виплат та пенсій, оплата комунальних послуг, продаж базових продуктів харчування, доставка посилок та преси, щоб було чим зайнятись під час карантину», – розповів генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Нагадаємо, Укрпошта на час карантину працює в звичайному режимі.

На період карантину з 23 березня до 3 квітня Укрпошта скасувала комісію на послугу переказів коштів «З картки додому». За нею можна перерахувати гроші з банківської картки в будь-який населений пункт України і листоноша доставить їх за вказаною адресою.

Читайте також:
Некомпетентність влади, на думку аналітика, є безпрецедентною.
09:16
Раніше паблік перебував у так званому «тіньовому бані».
07:07
Наразі законопроєкт про землю має близько 700 правок.
06:07
«Влада блокує виробництво вітчизняних тестів на коронавірус, які дешевші за іноземні аналоги».
вчора, 18:59
Учасники обговорили ситуацію на Донбасі та обмін полоненими.
вчора, 09:28
Адміністрація соцмережі відмовляється видаляти сторінки «міністерств ДНР».
вчора, 07:16