Уряд дозволив надсилати ліки поштою

ПОЛІТИКА
23 березня, 20:05
Уряд дозволив надсилати ліки поштою

З 23 березня Укрпоштою можна надсилати лікарські засоби. Рішення сьогодні ухвалив Кабмін.

Виключення для надсилання поштою становлять ліки, що потребують особливих умов зберігання, або є в переліку наркотичних засобів, психотропні речовини і хімічні складники, а також сильнодіючі та отруйні лікарські засоби.

«У найвіддаленіших куточках країни живе понад 10 мільйонів українців. Добре, що в період карантинних заходів послуга доставки ліків стане можливою. Ми вже ведемо переговори з виробниками та постачальниками лікарських засобів, щоб якнайшвидше узгодити механізм доставки необхідних ліків. Сподіваюся, клієнти дуже швидко оцінять зручність цього рішення і приводів виходити з дому в цей період буде менше. Укрпошта може забезпечити усі важливі послуги для людей у групі ризику, не виходячи з дому: доставка соціальних виплат та пенсій, оплата комунальних послуг, продаж базових продуктів харчування, доставка посилок та преси, щоб було чим зайнятись під час карантину», – розповів генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Нагадаємо, Укрпошта на час карантину працює в звичайному режимі.

На період карантину з 23 березня до 3 квітня Укрпошта скасувала комісію на послугу переказів коштів «З картки додому». За нею можна перерахувати гроші з банківської картки в будь-який населений пункт України і листоноша доставить їх за вказаною адресою.

Читайте також:
Міністр освіти поки не уявляє, як першокласники зможуть піти в школу дистанційно
вчора, 16:50
Україна, Франція та Німеччина докладуть максимум зусиль для виконання рішень Паризького саміту лідерів держав Нормандського формату
вчора, 11:12
Керівництво Хмельницького ДБР, слідчі якого незаконно вилучили у військових надвисокочастотні прилади, було відсторонено від займаних посад
вчора, 09:49
Банкір відзначав, що своєю відставкою хоче застерегти «від подальших спроб підірвати інституційні основи центрального банку в Україні».
03 липня, 18:30
Аналітики говорять про брак професіоналізму української влади, кадрову нерозбірливість та нерозуміння системних процесів.
03 липня, 16:38
Слідчі незаконно вилучили у військових надвисокочастотні прилади, але через резонанс обіцяють сьогодні всі їх повернути.
02 липня, 19:56