Тихановська вимагає від Грузії не співпрацювати з КДБ Білорусі

СВІТ
17 серпня, 13:28
Тихановська вимагає від Грузії не співпрацювати з КДБ Білорусі
Фото: Twitter

Грузинські правоохоронні та спеціальні служби мають негайно розірвати чинну угоду про співробітництво зі своїми колеґами з Мінська.

Відповідного листа-звернення оприлюднила пресслужба законно обраного торік влітку білоруського президента Світлани Тихановської, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За її словами, вказаний двосторонній документ фактично зобов'язує уряд кавказької республіки на законних підставах доправляти до Мінська критиків і політичних опонентів диктатора Олександра Лукашенка.

«Ми закликаємо владу Грузії виробити чітко виражену позицію про неприпустимість використання цієї угоди для видачі інформації про білоруських громадян та інше співробітництво, яке може неґативно позначитися на долі мирних громадян Білорусі, які перебувають на території вашої країни. Сподіваємося, що грузинський уряд дослухається і розірве Міждержавну угоду про співробітництво Комітету державної безпеки Білорусі зі Службою безпеки Грузії, забезпечивши недоторканість життя і безпеки білоруських громадян на території Грузії», — йдеться у листі-зверненні.

Пресслужба Тихановської наполягає, що угода, підписана між спецслужбами ще у 2016 році, насправді суперечить державним інтересам як Білорусі, так і Грузії.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чиновники та дипломати КНР підтримали диктаторський режим Лукашенка у спробі "залити" хвилею біженців Литву.

Читайте також:
Під Кременчуком відбулися навчання територіальної оборони міста
вчора, 12:05
Міноборони витратило 4 роки та мільярд гривень на нові арсенали... а отримало криву стіну та іржаву арматуру.
вчора, 09:02
Хто і як заробляє сотні мільйонів доларів на електроенергії з Білорусі.
04 грудня, 14:53
Фінляндські політики та бізнесмени воліють продовжувати догоджати у всьому Москві, відмовляючися від вступу до Північноатлантичного альянсу.
01 грудня, 12:10
Ракетний есмінець ВМС США Arleigh Burke, який разом з союзниками та партнерами НАТО буде забезпечувати в регіоні безпеку.
26 листопада, 09:35
Настав час закінчувати цей невдалий фільм
23 листопада, 12:44