TikTok проспонсорує інавгураційну вечірку Трампа

СВІТ
17.01.2025, 15:27
TikTok проспонсорує інавгураційну вечірку Трампа

Його директору виділили почесне місце на церемонії — ЗМІ.

TikTok виділяє 50 000 доларів на інавгураційну вечірку Дональда Трампа. А гендиректор платформи Шоу Чу був запрошений взяти участь у церемонії інавгурації.

Про це пишуть Politico, New York Times, NBC News з посиланням на джерела.

Як зазначається, Шоу Чу запросили сісти на почесне місце на трибуні перед Капітолієм, де Трамп складе президентську присягу. Традиційно там сидять колишні президенти, члени родини та інші важливі гості.

Гендиректор TikTok приєднається на заході до Марка Цукерберга, Джеффа Безоса, Ілона Маска та інших керівників технічних компаній. Генеральний директор Google Сундар Пічаї також планує бути присутнім.

За даними ЗМІ, інавгураційна вечірка під офіційною назвою Power 30 Awards відбудеться 19 січня у Sax Restaurant and Lounge в центрі Вашингтона. TikTok називають головним спонсором цієї події. Загалом спонсорські пакети коливаються від 10 000 до 50 000 доларів.

Окрім того, великі компанії вносили мільйонні пожертви до інавгураційного фонду новообраного президента Дональда Трампа. За даними WSJ, щонайменше 11 донорів раніше обіцяли призупинити або переглянути свої пожертвування політикам після штурму Капітолія США прихильниками Дональда Трампа.

Трамп та TikTok

Під час першої каденції Трамп намагався заборонити TikTok у США. Тоді цю спробу заблокували в судах. У березні 2024 року Трамп заявив, що платформа становить загрозу національній безпеці, однак зазначав, що її заборона зашкодить деяким молодим людям і лише посилить компанію Meta, якій належать Facebook та Instagram.

Уже в червні, посеред передвиборчої кампанії, Трамп створив власний акаунт у TikTok. А після перемоги на виборах провів зустріч із генеральним директором платформи TikTok Шоу Чу — той сподівається, що зможе домовитися про те, аби роботу цього застосунку не забороняли у країні.

Читайте також:
Політика
Напередодні саміту G7 Японія активізувала контакти з москвою на тлі побоювань щодо енергетичної безпеки.
вчора, 16:05
Політика
Мистецький заклад виконав наказ судді прибрати ім'я президента Трампа зі свого фасаду.
14 червня, 09:18
Політика
США планують скоротити кількість літаків та військових кораблів, наданих для операцій НАТО в Європі.
13 червня, 08:46
Політика
Все через агресивну політику воєнного злочинця Нетаньягу.
12 червня, 10:54
Політика
Це може вплинути на війну в Україні — NYT.
12 червня, 09:16
Світ
США вийшли на перше місце у світі за обсягами експорту нафти, випередивши Саудівську Аравію та рф, які традиційно домінували на цьому ринку.
11 червня, 16:39