Тимошенко безпосередньо винна в усьому тому становищі, в якому зараз перебуває Україна

Опінії
28.11.2022, 12:15
Тимошенко безпосередньо винна в усьому тому становищі, в якому зараз перебуває Україна

Мені дуже крінжово, коли окремі пані вбачають у ній приклад сильної жінки до наслідування. Тоді й путін - приклад сильного чоловіка.

Журналіст, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Моментик.

Я вважаю пані Юлію безпосередньо винною в усьому тому становищі, в якому зараз перебуває українська політика та економіка. Серед головних виконавців нашого поточного стану.

Я стежу за українською політикою вже не перше і навіть не друге десятиріччя. Але вона була в ній ще з мого дитинства.

Грабувала людей на схемах ЄСУ. Проводила у ВР відверту сволоту, від Королевської до Лозинського. З чоловіка (сина партійного бонзи) бігала до Лазаренка, а з Лазаренка - до Шуфрича.

Будувала распаси з Медведчуком та Портновим, гигикала із Путіним.

Знищувала помаранчеву коаліцію через питання приватизації Нікопольського феросплавного та готувала широку коаліцію із біло-блакитними. Остання не вигоріла лише тому, що Яник якось не сприймав за надійного партнера людину, яку вперше побачив у лазні.

Дурила народ найбезсоромнішим популізмом, керувала економікою в ручному режимі, розповідала про жодний танк, що не має виїхати з казарми.

Нахабно брехала в очі, девальвувала слово "геноцид", розписувала собі в декларації річний дохід менший за ціну власної сумочки.

Мені дуже крінжово, коли окремі пані вбачають у ній приклад сильної жінки до наслідування. Тоді й путін - приклад сильного чоловіка.

Цю людину я вважаю безпосередньо винною у втраті цілого покоління та часу, яке ми могли б - і мали б - пустити на розвиток. Мого покоління. Ми могли б жити в іншій, значно кращій країні, якби не амбіції однієї дуже безпринципної пані.

Із неабиякою насолодою я спостерігаю, як закінчується магія. Як натовп не слухає, як починають сміятися, як на обличчі з'являється вже дев'ятий слой мейкапу, як рейтинги падають до третіх, четвертих, шостих місць.

Але я повірю в те, що ми видужали, лише коли чергова "партія Юлі" не потрапить в Раду взагалі. Піде. Кине гроші в рекламу. Та не пройде.

Читайте також:
Політика
Провідний глашатай Кремля з Братислави пан Роберт Фіцо невдовзі може знову обійняти посаду прем'єр-міністра. Він — антиукраїнський політик.
вчора, 17:48
Блоги
Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.
15 вересня, 16:00
Війна
Відряджати "на нуль" корумпованих військових комісарів і паркетних генералів Зе-влада не має наміру, бо війна ж "до останнього українця".
04 вересня, 16:49
Опінії
Авжеж, злодії безпартійні, особливо, якщо вони всі є «Слуги народу»!
03 вересня, 10:39
Політика
Кандидат у президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасвамі готовий віддати Україну на поталу російським загарбникам.
29 серпня, 16:00
Блоги
Прирівняння корупції до державної зради, навіть лише на час воєнного стану, може негативно вплинути на майбутню євроінтеграцію України
29 серпня, 08:32