Тимошенко безпосередньо винна в усьому тому становищі, в якому зараз перебуває Україна

Опінії
28.11.2022, 12:15
Тимошенко безпосередньо винна в усьому тому становищі, в якому зараз перебуває Україна

Мені дуже крінжово, коли окремі пані вбачають у ній приклад сильної жінки до наслідування. Тоді й путін - приклад сильного чоловіка.

Журналіст, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Моментик.

Я вважаю пані Юлію безпосередньо винною в усьому тому становищі, в якому зараз перебуває українська політика та економіка. Серед головних виконавців нашого поточного стану.

Я стежу за українською політикою вже не перше і навіть не друге десятиріччя. Але вона була в ній ще з мого дитинства.

Грабувала людей на схемах ЄСУ. Проводила у ВР відверту сволоту, від Королевської до Лозинського. З чоловіка (сина партійного бонзи) бігала до Лазаренка, а з Лазаренка - до Шуфрича.

Будувала распаси з Медведчуком та Портновим, гигикала із Путіним.

Знищувала помаранчеву коаліцію через питання приватизації Нікопольського феросплавного та готувала широку коаліцію із біло-блакитними. Остання не вигоріла лише тому, що Яник якось не сприймав за надійного партнера людину, яку вперше побачив у лазні.

Дурила народ найбезсоромнішим популізмом, керувала економікою в ручному режимі, розповідала про жодний танк, що не має виїхати з казарми.

Нахабно брехала в очі, девальвувала слово "геноцид", розписувала собі в декларації річний дохід менший за ціну власної сумочки.

Мені дуже крінжово, коли окремі пані вбачають у ній приклад сильної жінки до наслідування. Тоді й путін - приклад сильного чоловіка.

Цю людину я вважаю безпосередньо винною у втраті цілого покоління та часу, яке ми могли б - і мали б - пустити на розвиток. Мого покоління. Ми могли б жити в іншій, значно кращій країні, якби не амбіції однієї дуже безпринципної пані.

Із неабиякою насолодою я спостерігаю, як закінчується магія. Як натовп не слухає, як починають сміятися, як на обличчі з'являється вже дев'ятий слой мейкапу, як рейтинги падають до третіх, четвертих, шостих місць.

Але я повірю в те, що ми видужали, лише коли чергова "партія Юлі" не потрапить в Раду взагалі. Піде. Кине гроші в рекламу. Та не пройде.

Читайте також:
Політика
Латентно-ватний, аполітичний і совковий електорат України отримав свого нового лідера, який прекрасно знає для чого і куди їх всіх вестиме.
22 січня, 09:23
Опінії
Владімір Путін часто лякає Захід якимось новим wunderwaffe. Воно нібито не буде мати аналогів і знесе чи то Вашинґтон, чи пів світу одразу.
20 січня, 08:37
Опінії
Опинившись при владі, Республіканська партія, як правило, віддає пріоритет регресивній економічній політиці.
15 січня, 20:35
Світ
Якщо хтось не зрозумів, то мова про прем'єр-міністра сусідньої країни, також травмованої імперським синдромом, – Віктора Орбана.
09 січня, 08:12
Політика
Уродженка Чернігівщини й затята трампістка з Палати представників не проголосувала за виділення допомоги нашій державі.
25.12.2022, 06:09
Опінії
За українську енергетику та опалювальний сезон можна бути абсолютно спокійним - в цій сфері зараз діє аж 5 штабів.
07.12.2022, 11:15