Тимошенко безпосередньо винна в усьому тому становищі, в якому зараз перебуває Україна

Опінії
28.11.2022, 12:15
Тимошенко безпосередньо винна в усьому тому становищі, в якому зараз перебуває Україна

Мені дуже крінжово, коли окремі пані вбачають у ній приклад сильної жінки до наслідування. Тоді й путін - приклад сильного чоловіка.

Журналіст, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Моментик.

Я вважаю пані Юлію безпосередньо винною в усьому тому становищі, в якому зараз перебуває українська політика та економіка. Серед головних виконавців нашого поточного стану.

Я стежу за українською політикою вже не перше і навіть не друге десятиріччя. Але вона була в ній ще з мого дитинства.

Грабувала людей на схемах ЄСУ. Проводила у ВР відверту сволоту, від Королевської до Лозинського. З чоловіка (сина партійного бонзи) бігала до Лазаренка, а з Лазаренка - до Шуфрича.

Будувала распаси з Медведчуком та Портновим, гигикала із Путіним.

Знищувала помаранчеву коаліцію через питання приватизації Нікопольського феросплавного та готувала широку коаліцію із біло-блакитними. Остання не вигоріла лише тому, що Яник якось не сприймав за надійного партнера людину, яку вперше побачив у лазні.

Дурила народ найбезсоромнішим популізмом, керувала економікою в ручному режимі, розповідала про жодний танк, що не має виїхати з казарми.

Нахабно брехала в очі, девальвувала слово "геноцид", розписувала собі в декларації річний дохід менший за ціну власної сумочки.

Мені дуже крінжово, коли окремі пані вбачають у ній приклад сильної жінки до наслідування. Тоді й путін - приклад сильного чоловіка.

Цю людину я вважаю безпосередньо винною у втраті цілого покоління та часу, яке ми могли б - і мали б - пустити на розвиток. Мого покоління. Ми могли б жити в іншій, значно кращій країні, якби не амбіції однієї дуже безпринципної пані.

Із неабиякою насолодою я спостерігаю, як закінчується магія. Як натовп не слухає, як починають сміятися, як на обличчі з'являється вже дев'ятий слой мейкапу, як рейтинги падають до третіх, четвертих, шостих місць.

Але я повірю в те, що ми видужали, лише коли чергова "партія Юлі" не потрапить в Раду взагалі. Піде. Кине гроші в рекламу. Та не пройде.

Читайте також:
Опінії
Для політиків, особливо президентів, робити все заради народу тут і зараз — запорука успіху. Прикро, що наші «державники» цього не вміють.
вчора, 07:16
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36