Трамп і Байден зустрілись у Білому домі

ПОЛІТИКА
13.11.2024, 18:43
Трамп і Байден зустрілись у Білому домі

Президент США Джо Байден і майбутній президент Дональд Трамп провели зустріч у Білому домі

Про це повідомляють кореспонденти The Washington Post і Sky News.

Байден і Трамп провели зустріч в овальному кабінеті Білого дому. Новообраний президент США подякував чинному лідеру за плавний перехід влади.

«Овальний кабінет, ймовірно, здасться  Трампу знайомим, проте з кількома відмінностями. Байден зберіг золоті портьєри, які були в офісі Трампа, і якими раніше користувався президент Білл Клінтон. Resolute Desk – це той самий стіл, яким користувалися Трамп та інші попередні президенти. Водночас зникли прапори підрозділів ЗС США, на їх місці Байден встановив американський прапор. Байден також прибрав портрет Ендрю Джексона, який сюди приніс Трамп, а також бюст Вінстона Черчилля», - пише The Washington Post.

Під час зустрічі Дональд Трамп сказав Джо Байдену, що «політика — це важко».

«Однак ми можемо переконатися, що ви будете задоволені вашою потребою. Ми отримаємо можливість поговорити про дещо з цього сьогодні», – заявив Байден.

13 листопада Трамп оголосив низку майбутніх призначень своєї команди. Зокрема розповів, кого призначить на посади очільників міністерства внутрішньої безпеки США, міноборони та Центрального розвідувального управління.

Читайте також:
Світ
У віці 84 років помер 46 віцепрезидент США Дік Чейні, який працював у адміністрації президента Джорджа Буша-молодшого.
04 листопада, 14:19
Світ
Шатдаун у США розпочався 1 жовтня, коли Сенат не встиг проголосувати за новий бюджет до початку нового фінансового року.
03 листопада, 21:23
Світ
Однак Трамп каже, що й сам «залюбки балотувався б».
27 жовтня, 20:20
Світ
У США активно роблять ставки на війну в Україні.
27 жовтня, 12:21
Світ
NYT розкрив ім'я чоловіка, якого Трамп назвав «другом».
26 жовтня, 09:59