Трамп підписав указ про смертну кару на федеральному рівні

СВІТ
21.01.2025, 11:36
Трамп підписав указ про смертну кару на федеральному рівні

Дональд Трамп виступив за смертну кару для мігрантів, які винні в убивстві громадян США.

Президент США Дональд Трамп підписав указ про смертну кару. Генпрокурор має «вжити всіх необхідних і законних заходів», щоб забезпечити країну достатньою кількістю смертельних ін'єкційних наркотиків.

Про це пише Associated Press.

Відповідний рішенням Трамп наказав генеральному прокурору «вжити всіх необхідних і законних заходів», щоб забезпечити Штати достатньою кількістю смертельних ін'єкційних для виконання смертних вироків.

Також цей указ зобов'язує міністерство юстиції США не лише домагатися смертної кари у відповідних федеральних справах, але й сприяти збереженню такого покарання.

Новопризначений президент доручив генпрокурору використовувати федеральну юрисдикцію і домагатися смертної кари «незалежно від інших факторів», коли справа стосується вбивства співробітника правоохоронних органів або злочинів, «скоєних іноземцем, який нелегально перебуває в цій країні». 

Він також доручив генпрокурору домагатися скасування прецедентів Верховного суду, які «обмежують повноваження урядів Штатів і федерального уряду щодо винесення смертних вироків».

«Найсвятіший обов'язок уряду — захищати своїх громадян від огидних дій, і моя адміністрація не потерпить зусиль, спрямованих на те, щоб загальмувати і вихолостити закони, які санкціонують смертну кару проти тих, хто скоює жахливі акти насильства проти американських громадян», - йдеться в указі Трампа.

  • У жовтні 2024-го Трамп на передвиборчому мітингу в штаті Колорадо виступив за смертну кару для мігрантів, які винні в убивстві громадян США.

Читайте також:
Політика
Прихильність до Венса швидко зникла, а його падіння в рейтингах відображає загальні політичні труднощі, з якими стикається Білий дім.
11 квітня, 17:06
Спорт
Його вже порівнюють із поєдинком Маска й Цукерберга.
10 квітня, 10:59
Війна
Гегсет тижнями стверджував, що Іран «не має протиповітряної оборони» і «нічого не може вдіяти» щодо вторгнення США з повітря.
08 квітня, 12:05
Новини
Республіканці в США пропонують радикальний перегляд бюджету
31 березня, 20:38
Політика
Дональд Трамп розглядає можливість «карати» країни-члени НАТО, які не виконують його вимог щодо 5% ВВП на фінансування оборони.
28 березня, 20:11