Трамп розгорне на вулицях Вашингтона Національну гвардію

ПОЛІТИКА
11.08.2025, 18:37
Трамп розгорне на вулицях Вашингтона Національну гвардію

Дональд Трамп також візьме під контроль місцеву поліцію.

Президент США Дональд Трамп заявив, що бере під прямий федеральний контроль поліцію округу Колумбія та розгорне на вулицях Вашингтона військових Національної гвардії.

Про це пише Reuters.

Він пояснив, що це потрібно для боротьби зі злочинністю та очищення міста від безхатьків, наголосивши: «Нашу столицю захопили жорстокі банди та кровожерливі злочинці».

Reuters зазначає, що сотні офіцерів та агентів з понад десятка федеральних агентств, включно з FBI, ICE, DEA та ATF вже посилили присутність у місті.

Мер Вашингтона від Демократичної партії Мюріел Боузер заперечила заяви Трампа, заявивши, що в місті «не спостерігається сплеск злочинності».

Вона наполягає, що у 2024 році рівень насильницьких злочинів досяг найнижчого рівня за понад три десятиліття.

За даними поліції міста, насильницькі злочини скоротилися на 26% за перші сім місяців 2025 року після падіння на 35% у 2024 році, а загальний рівень злочинності знизився на 7%.

Однак насильство із застосуванням вогнепальної зброї залишається проблемою для Вашингтона. Так, у 2023 році американська столиця займала третю позицію за рівнем вбивств із застосуванням вогнепальної зброї серед міст США з населенням понад 500 000 людей, йшлося у звіті правозахисної групи контролю над зброєю Everytown for Gun Safety.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Лише чверть американців вважають виправданою війну з Іраном.
07:14
Війна
Головна помилка Трампа полягає не в тому, що він вирішив припинти війну, а в тому, що взагалі в неї вступив.
21 червня, 06:26
Світ
Трамп каже, що там «дискримінують білих».
20 червня, 15:39
Війна
Міністерству війни США потрібно 80 мільярдів доларів для покриття витрат, пов’язаних із війною в Ірані, а також інших рахунків.
19 червня, 17:31
Світ
Ціллю атаки мали стати представники «капіталістичної еліти», мільярдери та політики.
16 червня, 15:37
Політика
Лабораторних комарів планують випустити у США протягом найближчих двох років.
03 червня, 14:20