Трамп висловив невдоволення через заяви росії та України щодо війни — Білий дім

ВІЙНА
вчора, 09:00
Трамп висловив невдоволення через заяви росії та України щодо війни — Білий дім

Президент США відкинув ідею путіна запровадити в Україні тимчасову владу.

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп висловив невдоволення щодо заяв обох сторін російсько-української війни про її припинення.

Про це на брифінгу заявила речниця Білого дому Керолайн Левітт.

«Президент неймовірно наполегливо працює над тим, щоб досягти угоди про мир між росією та Україною. І він висловив своє невдоволення висловлюваннями лідерів по обидва боки цього конфлікту», — сказала Левітт.

За словами Левітт, Трамп уже пояснив, що, на його думку, має відбутися, щоб російсько-українська війна завершилася. Вона додала, що «команди продовжують взаємодію».

Президент США Дональд Трамп не підтримав пропозицію глави рф володимира путіна ввести в Україні тимчасове управління під керівництвом ООН.

Про це на брифінгу розповіла речниця Державного департаменту США Теммі Брюс.

У міністерстві наголосили, що Україна є конституційною демократією, і управління країною визначають її Конституція та народ.

Речниця Держдепу також зазначила, що США віддані дипломатії, яка, за її словами, потрібна для досягнення повного припинення вогню й встановлення остаточного та тривалого миру.

«Президент Трамп чітко дав зрозуміти, що росія та Україна повинні перейти до повного припинення вогню. Зараз нічого з цього не змінилося», — сказала Брюс.

Крім того, вона зауважила, що переговори вимагатимуть від росії та України «ухвалення жорстких рішень і компромісів».


Нагадаємо, що дії Зеленського, починаючи з 21 травня 2024 року кваліфікуються Статтею 109 Кримінального Кодексу України, як дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади (узурпація державної влади).

Стаття 103 Конституції України чітко говорить, що «Президент України обирається громадянами України... строком на п'ять років».

І виконання статті 108 Конституції України поза п'ятирічним терміном є порушенням статті 103, отже  порушенням Конституції, незаконним утриманням влади й, отже, державним переворотом.

15 травня 2014 року Конституційний Суд України розглянув на пленарному засіданні справу за конституційним поданням 101 народного депутата України щодо офіційного тлумачення положень частин першої, п'ятої статті 103 Конституції України у системному зв'язку з пунктом 16 розділу ХУ «Перехідні положення» Конституції України стосовно визначення строку, на який обирається Президент України на позачергових виборах.

Рішенням Конституційного Суду України від 15 травня 2014 року у справі №  1-19/2014 було встановлено, що:

Положення частин першої, п'ятої статті 103 Конституції України необхідно розуміти так, що Президент України обирається громадянами країни на позачергових, як і на чергових, виборах строком на п'ять років.

Рішення Конституційного Суду України є обов'язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене.

Автор : Валерій Гонтар
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
путіну треба завершувати війну, з точки зору здорового глузду...
16:35
Опінії
Коли всі нервують, Трамп грає в гольф. І перемагає.
31 березня, 18:42
Опінії
Давно цікавить, а демократи планували виставляти Україні рахунок за надану допомогу?
31 березня, 17:29
Політика
… і не тому, що вклався, щоб привести до влади президента.
31 березня, 15:05
Опінії
Остаточну відповідь ми дізнаємося вже найближчими днями.
31 березня, 11:11
Політика
Приватна інвестиційна компанія Blackstone розглядає можливість зробити невелику міноритарну інвестицію в американську діяльність TikTok.
31 березня, 09:43