Трамп заявив, що США локалізували російську «фабрику тролів»

СВІТ
11.07.2020, 10:05
Трамп заявив, що США локалізували російську «фабрику тролів»
Фото: rbc.ua

Американські ЗМІ повідомляли про участь російських «фабрик тролів» в організації останніх погромів в США.

Президент США Дональд Трамп підтвердив, що його країна здійснила кібератаку по російському «Агентству інтернет-досліджень», яке також називають «фабрикою тролів».

Про це повідомив оглядач The Washington Post Марк Тіссен, який  на цьому тижні провів інтерв'ю з американським лідером.

На питання, чи здійснили американські служби кібератаку по російській «фабриці тролів», Трамп відповів: «правильно».

Трамп заявляє, що даючи розпорядження про кібератаку, він діяв на основі інформації, яку йому надали про втручання Росії в американські вибори.

«Послухайте, ми зупинили це», – запевнив американський лідер.

Нагадаємо, як стверджують американські політики, саме ця організація активно втручалася у вибори президента США у 2016 році.

Журналісти видання згадують «фабрику тролів» в контексті втручання Росії у проміжні вибори в США 2018 року, «яке було серйозним та поширеним». У лютому 2018 року тодішній директор Національної розвідки Даніель Коутс засвідчив перед Комітетом з розвідки Сенату, що «США піддаються нападу», і що Росія була тоді підкріплена  успіхом своїх попередніх впливових операцій, на які США не зреагували.

Також американські ЗМІ неодноразово повідомляли про участь російських «фабрик тролів» в організації останніх погромів в США.

Читайте також:
Розбудова кількасоткілометрової огорожі на американсько-мексиканському кордоні є затратною справою для державного бюджету США.
01 травня, 11:24
Найближчі 4 роки зовнішня політика Вашингтону спиратиметься на пошук балансу між американськими інтересами й цінностями.
10 квітня, 12:23
Законотворці штату Нью-Йорк досягли паритетної згоди у питанні легалізації так званої "рекреаційної марихуани".
29 березня, 11:46
51-річний Меттью МакКонагей має намір наступного року позмагатися за губернаторське крісло штату Техас.
12 березня, 10:33
Вашингтон сьогодні виглядає як місто, що окуповане або планує відбиття ворожої інтервенції, наче Берлін часів Карибської кризи.
19 січня, 10:37
У власника фінансово-промислової групи "Приват" Ігоря Коломойського конфіскують майно, незаконно придбане у штатах Огайо, Кентуккі та Техас.
31.12.2020, 10:32