Трампісти обіцяють зробити Україну знову величною

ПОЛІТИКА
03 травня, 07:01
Трампісти обіцяють зробити Україну знову величною
Фото: Facebook

Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.

Дональд Трамп обіцяє не допомагати Україні, якщо Європа не буде допомагати так само як і США. І це означає, що Трамп вимушений буде допомагати Україні хоча б тому, бо в останні місяці американської невизначеності, коли у Конґресі довго не могли проголосувати за допомогу Україні, європейська допомога за обсягом вже зрівнялася з американською.

Але справа навіть не в позиції Європи. Республіканці себе загнали у погану ситуацію, коли республіканські виборці й добра частина самих республіканців підтримують допомогу Україні.

Варто лише поглянути на розкол республіканців в обох палатах Конґресі (Сенаті та Палаті представників — прим. ред.). А сам Трамп дуже довго повторював, що замість зброї «принесе мир за один день».

І тому зараз Трамп намагається маневрувати. Він шукатиме компроміс між своєю улюбленою риторикою ізоляціонізму і між необхідністю заявляти активну позицію щодо російсько-української війни, як того хочуть частина його виборців і однопартійців.

Хоча це також означає, що насправді жодного плану щодо України у Трампа немає. Й у разі його повернення у Білий дім можна буде чекати чого завгодно — від спроб поставити війну на паузу до продовження довготривалої війни.

Всі ці сценарії будуть для України складними. Але важливо, що всі вони відбуватимуться за активної політичної та фінансової співучасті Вашинґтону.
Автор : Сергій Таран
Читайте також:
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11
Опінії
Чи може держава мститися своїм громадянам? А виявляється, може.
24 квітня, 09:06