Тридцять срібняків для білоруського Муссоліні

ВІЙНА
21 березня, 12:48
Тридцять срібняків для білоруського Муссоліні

Попри здоровий глузд і волю білоруського народу, диктатор Лукашенко втягнув Білорусь у російську військову авантюру

Поки що лише на рівні співучасті в агресії. Він віроломно вдарив у спину Україні, коли надав територію країни як плацдарм для наступу на Київ.

Місцеві жителі Брестської, Гомельської та Мінської областей спостерігали та фотографували велику кількість російської наземної військової техніки та авіації, у тому числі зі знаками «V» та «O» на борту. Тільки цього вже достатньо, щоб на рівні ООН Білорусь була визнана повноцінним агресором.

Резолюція Генеральної Асамблеї ООН 3314 (XXIX) "Визначення агресії" від 14 грудня 1974 року у статті 3 (пункт f) прирівнює надання території для агресії до самої агресії! Тим більше, що з білоруської території триває ракетний обстріл об'єктів в Україні, в т.ч. з використанням ОТРК "Іскандер", а також російською авіацією.

Лукашенко виправдовує свою поведінку зобов'язаннями в рамках Союзної Держави та продовжує запевняти громадськість, що білоруські військові в Україні не воюють. Але це зовсім не означає, що білоруси не залучені для якихось невійськових цілей у театрі війни.

Щобільше, з'явився ряд моментів, що вказують на зростання ризику прямого втягування білорусів у війну. Так звана "друга армія у світі" після вторгнення в Україну зазнала настільки колосальних безповоротних та санітарних втрат, що тепер по всьому світу шукає способи їх перекрити додатковим гарматним м'ясом.

У поле зору Москви звичайно насамперед потрапляють ЗС РБ. Але є величезна проблема: білоруські військові взагалі не хочуть помирати не зрозумій за якісь імперські амбіції Кремля. Хоча білоруські ЗМІ просувають до порядку денного тему фашизму, що "піднімає голову", соціологія показує, що 97% білорусів не підтримують участі їх країни у війні проти України.

Проте Лукашенко веде якісь небезпечні ігрища. Останні 10 днів

Білорусь зосереджує військову техніку у районі Бреста. На неї нанесено розпізнавальний знак - "червоний квадрат". Цілком можливо йдеться про військові демонстрації, які спрямовані на перенапруження ЗСУ. На відволікання України від оборони Києва. Загалом, якщо путін справжнісінький Гітлер, то Лукашенко у нього в ролі помічника, щось на зразок Муссоліні.

Тим більше, що Москва прагне підкупити Мінськ: РФ відстрочила Білорусії погашення зобов'язань за держкредитами на 5-6 років. Невже це ті самі тридцять срібняків, які Лукашенко оцінив життя своїх людей, відправляючи їх на загибель в Україну?

Замість того, щоб розгулювати по лезу бритви й втягуватися в російську авантюру, він міг би навпаки скористатися слабкістю Кремля і викрутити путіну руки. Адже очевидно, що після провалу "СВО" Кремль шукає цапа-відбувайла, щоб на нього повісити всіх собак.

За таких розкладів найкращий варіант для Лукашенка ухилиться від будь-яких спроб втягнути країну в ганьбу співучасті в геноциді українського народу. Інакше кінець його буде сумно передбачуваним. Або сам у зашморг, як Юда, або повсталі співгромадяни розшматують і підвісять вниз головою, як Муссоліні. Загалом, висновок зрозумілий: краще за Лукашенку сидіти вдома і виду не казати – ціліше буде.

Джерело

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Аналогічну тактику ворог застосовує на кордоні з Латвією
вчора, 08:35
Війна
В ході візиту шойгу та міністр оборони Білорусі Віктор Хренін обговорили актуальні питання двосторонньої військово-технічної співпраці.
04 грудня, 11:13
Війна
Коли ATACAMS бракує як ніколи, бо дальність від кордону України до авіабази "Мачулищі" з МіГ-31К складає близько 225 км
01 листопада, 11:55
Війна
російські військові прибувають до Білорусі
23 жовтня, 15:10
Війна
олександр лукашенко, який називає себе президентом білорусі, офіційно вступив у війну
10 жовтня, 13:00
Кримінал
Білоруська сторона стверджує, що Україна нібито планує нанесення удару по території Білорусі
09 жовтня, 11:05