Труднощі з пошуком «полтавського терориста» у поліції пояснюють його військовою підготовкою

КРИМІНАЛ
28 липня, 16:29
Роман Скрипник
Роман Скрипник
Фото: poltava.to

Роман Скрипник 23 липня у Полтаві захопив заручника – полковника поліції, і на очах доброї сотні поліціянтів виїхав з міста.

У поліції Полтавської області пояснили, що пошук Романа Скрипника, який 23 липня захопив в заручники поліціянта і погрожував підірвати гранату, ускладнюють персональні навички «особливо небезпечного злочинця» і «специфіка природного ландшафту Миргородського району».

Про це повідомляє пресслужба поліції області.

Зазначається, що правоохоронці вже п’яту добу розшукують «полтавського терориста».

На підставі даних, отриманих з різних джерел, а також результатів аналізу дій і мотивації зловмисника поліція сформувала його психолого-криміналістичний портрет.

«Зокрема, у чоловіка є військова підготовка і навички виживання в екстремальних умовах. Також відомо, що у нього є проблеми з психічним здоров'ям на тлі вживання наркотичних засобів», – повідомили в поліції.

Відзначається, що ці складові психологічного портрета працівники поліції враховують під час оперативно-розшукових заходів.

Вчергове виникають питання щодо рівня підготовки працівників поліції, які виявилися не здатними протидіяти лише одному(!) чоловіку, який має бойовий досвід. А тепер ще й виправдовують свою професійну неспроможність здатністю «полтавського терориста» виживати в екстремальних умовах та специфікою природного ландшафту.

Нагадаємо, Роман Скрипник, який 23 липня у Полтаві захопив заручника – полковника поліції, і на очах доброї сотні поліціянтів виїхав з міста. Згодом чоловік покинув авто посеред дороги на території Миргородського району та втік у лісопосадку.

Напередодні у МВС звернулися до громадян через втечу «полтавського терориста». Людей просять самостійно не намагатися затримати зловмисника, «адже це може бути небезпечно». В чому, до слова, переконалися самі ж поліціянти-нездари.

Читайте також:
Нетверезий оперуповноважений Шевченківського ВП ГУНП Львівщини Дмитро-Сергій Сетдеков відмовився від тесту на алкоголь.
12:15
Служба безпеки України викрила іноземного пропагандиста на спробі створення у Чернігові місцевого осередку агітаторів агресивної війни.
вчора, 17:40
Правоохоронця, який спричинив ДТП у Львові, буде звільнено
вчора, 14:30
Чоловіка засудили за розбій, однак він вважав, що це незаконно, бо допитали його двоюрідного брата.
23 листопада, 12:34
Персона закладу намагався приховати високу температуру жінки, проте змушений був викликати швидку.
18 листопада, 19:22
Шляхом реалізації цього механізму могли фінансуватися терористичні організації «ЛНР» та «ДНР».
18 листопада, 17:36