Труднощі з пошуком «полтавського терориста» у поліції пояснюють його військовою підготовкою

КРИМІНАЛ
28 липня, 16:29
Роман Скрипник
Роман Скрипник
Фото: poltava.to

Роман Скрипник 23 липня у Полтаві захопив заручника – полковника поліції, і на очах доброї сотні поліціянтів виїхав з міста.

У поліції Полтавської області пояснили, що пошук Романа Скрипника, який 23 липня захопив в заручники поліціянта і погрожував підірвати гранату, ускладнюють персональні навички «особливо небезпечного злочинця» і «специфіка природного ландшафту Миргородського району».

Про це повідомляє пресслужба поліції області.

Зазначається, що правоохоронці вже п’яту добу розшукують «полтавського терориста».

На підставі даних, отриманих з різних джерел, а також результатів аналізу дій і мотивації зловмисника поліція сформувала його психолого-криміналістичний портрет.

«Зокрема, у чоловіка є військова підготовка і навички виживання в екстремальних умовах. Також відомо, що у нього є проблеми з психічним здоров'ям на тлі вживання наркотичних засобів», – повідомили в поліції.

Відзначається, що ці складові психологічного портрета працівники поліції враховують під час оперативно-розшукових заходів.

Вчергове виникають питання щодо рівня підготовки працівників поліції, які виявилися не здатними протидіяти лише одному(!) чоловіку, який має бойовий досвід. А тепер ще й виправдовують свою професійну неспроможність здатністю «полтавського терориста» виживати в екстремальних умовах та специфікою природного ландшафту.

Нагадаємо, Роман Скрипник, який 23 липня у Полтаві захопив заручника – полковника поліції, і на очах доброї сотні поліціянтів виїхав з міста. Згодом чоловік покинув авто посеред дороги на території Миргородського району та втік у лісопосадку.

Напередодні у МВС звернулися до громадян через втечу «полтавського терориста». Людей просять самостійно не намагатися затримати зловмисника, «адже це може бути небезпечно». В чому, до слова, переконалися самі ж поліціянти-нездари.

Читайте також:
На Полтавщини розбазарили дослідні землі освітнього закладу. Оборудкою зацікавилася прокуратура.
18:58
Співвласник групи "Приват" має постати перед судом у зв'язку з відмиванням на території США грошей, вкрадених в Україні.
14:02
Несподівану знахідку виявили кременчуцькі правоохоронці в одній із багатоповерхівок міста, а саме 1,3 кілограма тротилу.
08:56
Чоловік погрожував підірвати свою дружину та її матір саморобним вибуховим пристроєм
вчора, 17:55
Співвласнику фінансово-промислової групи "Приват" інкримінують організацію рекету і корупційних схем на території США.
вчора, 14:22
Ільменіт виробництва (ОГХК) відвантажується на адресу ПрАТ «Кримський ТИТАН» в окупованому Криму.
05 серпня, 16:45