Трюдо попередив канадців про «важкі часи» через мита Трампа та пригрозив відповіддю

СВІТ
01.02.2025, 09:03
Трюдо попередив канадців про «важкі часи» через мита Трампа та пригрозив відповіддю

Трамп планує запровадити 25% тарифи на імпорт з Канади та Мексики, починаючи з 1 лютого

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що на громадян можуть чекати «важкі часи» через наміри президента США Дональда Трампа запровадити мита на товари з Канади.

Про це пише Newsweek.

Разом з цим, Трюдо наголосив, що якщо Трамп вирішить запровадити будь-які мита проти Канади, то країна готова вдатися до «цілеспрямованої, рішучої, але розумної, негайної відповіді».

«Це не те, чого ми хочемо, але якщо він піде вперед, ми теж будемо діяти», — підкреслив канадський прем’єр-міністр.

Тим часом прессекретарка Трампа Керолайн Левітт заявила, що Трамп планує запровадити 25% тарифи на імпорт з Канади та Мексики, починаючи з 1 лютого, цитує її Bloomberg.

«Якщо президент у будь-який момент вирішить скасувати ці тарифи, я залишаю це рішення йому. Але з завтрашнього дня ці тарифи будуть», — додала Левітт.

Раніше Дональд Трамп пообіцяв запровадити мита проти Канади та Мексики аби «змусити» їх боротися з нелегальною імміграцією та поширенням наркотиків.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Президент США заявив, що розглядає можливість встановлення контролю над іранською нафтою, зокрема через захоплення острова Харг.
09:21
Новини
Справжня причина, через яку Україна досі не в Альянсі, – це болісні імперські фантазії людини в Кремлі.
08:10
Політика
Зустріч відбулася на тлі звинувачень рф у обміні розвідувальними даними з Іраном під час операції США.
вчора, 21:23
Політика
Водночас Трамп «насипав сіль на рану», публічно образивши саудівського кронпринца.
вчора, 14:25
Політика
Посол США в Туреччині Том Баррак дав зрозуміти, що «Туреччина і Сирія стануть центрами розподілу енергоносіїв».
вчора, 13:18
Війна
Конфлікт у Перській затоці вже завдає удару по світовій продовольчій системі — і його наслідки можуть виявитися набагато серйознішими.
вчора, 11:07