​Туман: надзвичайні фото звичайного явища…

ПОЛТАВА
14.04.2017, 13:08
​Туман: надзвичайні фото звичайного явища…

Туман: надзвичайні фото звичайного явища…Фотограф із Сан-Франциско Нік Станйберг обожнює туман. Останні вісім років він ретельно стежить за прогнозом погоди, щоб при першій же можливості зірватися з місця й поїхати туди, де можна зробити кращі фото чаруючого туману.

Це природнє явище практично повністю його поглинуло й стало визначним в творчості фотографа.

Він перевіряє камери вуличного огляду, дані супутників, щоб завжди знати, де спустився туман і швидко туди приїхати для проведення зйомок.

Більше того, в Ніка є однодумці, які називають себе «туманоголіками». Вони обмінюються інформацією про тумани та їхнє місцезнаходження. Допомагають простежити кращі види й варіанти для фото. Фотошопом не користуються, адже суть такої роботи в тому, щоб відобразити саме природню красу.

Фотограф каже, що в літні місяці туман піднімається дуже високо й щоб зробити вдалий кадр, необхідно або забратися в гори, або знаходити найвищі точки. Саме звідти виходять найказковіші фото й складається враження, ніби дивишся на хмари чи на океан…

За матеріалами http://emosurf.com/


вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40