Туреччина залучає сирійців у свою авантюру в Лівії

СВІТ
15 січня, 09:50
Лівійська національна армія
Лівійська національна армія
Фото: Reuters

Понад 2000 бійців Сирійської національної армії вирушили з Туреччини до лівійського міста Триполі.

Вони візьмуть участь в обороні столиці країни, що її здійснюють загони місцевої Лівійської армії під командуванням Фаїза аль-Сараджа, передає видання "The Guardian".

В Анкарі встигли заявити, що сирійські бійці самостійно вирішили приєднатися до оборони Триполі, перед тим пройшовши навчання у військових таборах на Півдні Туреччини.

«Згідно з наявними у нас даними, сирійці підписали шестимісячні контракти безпосередньо з підтримуваним ООН урядом національної згоди Лівії. Вони отримуватимуть по 2000 доларів на місяць, а після виконання своїх завдань, повернуться в Туреччину як її повноправні громадяни з новенькими паспортами», — прокоментувала ситуацію старший аналітик Міжнародної кризової групи в Лівії Клаудія Газзіні.

Читайте також:
Представники єменського уряду і повстанці-хусити домовилися здійснити обмін заручниками та припинити на деякий час бойові дії.
18 вересня, 10:38
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
03 липня, 14:38
До українців застосовують ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.
29 червня, 16:27
Спалах коронавірусу сильно вдарив по економічній спроможності британців мати елітні житла в Об'єднаних Арабських Еміратках.
29 червня, 14:32
Колишній керівник ізраїльської розвідки Кармі Ґіллон вважає, що активізація сіоністського підпілля загрожує майбутньому єврейської держави.
29 червня, 11:07
Масштабна гуманітарна криза, яка охопила Ємен на тлі тривалих бойових дій і пандемії коронавірусу, загрожує життю мільйонів дітей.
26 червня, 11:37