Турецька зброя може допомогти Україні відновити контроль над ОРДЛО

13.11.2020, 13:17
Турецька зброя може допомогти Україні відновити контроль над ОРДЛО
Фото: Google

При цьому не варто розраховувати на повернення окупованих районів Донецької та Луганської областей виключно воєнним шляхом.

Таку думку в розлогому інтерв'ю для видання "Європейська Правда" висловив голова постійної Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганґ Ішинґер.

За його словами, попри поглиблення співпраці України з Туреччиною, яке створює низку загроз для РФ, влада в Києві не повинна навіть думати про силові сценарії Нагірного Карабаху, екстраполюючи їх на Донбас.

Водночас поява високоточного турецького озброєння на балансі фронтових підрозділів ЗСУ суттєво може вплинути на багаторічний конфлікт.

Адже відновлення бойових дій на Сході України з використанням безпілотників Bayraktar-TB2 спонукатиме Кремль перейти до повномасштабної війни, загрожуючи неприємними наслідками.

Фактично, зараз російським окупантам немає чого протиставити сучасній турецькій військовій технології, яку нещодавно отримала українська армія.

Тож, у разі потужного наступу і підтримки з повітря, Україна здатна відновити контроль над Донбасом протягом всього лише кількох місяців.

«Україна поверне Донбас. Навіть за мого життя, я впевнений! Однак військове протистояння між Україною та Росією – якщо розпочнеться зараз чи за рік-два – може призвести лише до катастрофи. Тому я кажу: навіть не думайте про військовий шлях! Наслідки для України від цього будуть жахливими. Саме тому я раджу зупинитися на довгостроковій дипломатії», – заявив Вольфганґ Ішинґер.

Читайте також:
Морські піхотинці Великої Британії провели одиничні десантування з корабля на корабель озброївшися реактивним костюмом.
07 червня, 08:12
Путінський режим готується до воєнної провокації на півдні України, до якої можуть залучити механізовані підрозділи ЗС РФ.
31 березня, 13:57
Олег Уруський представляє інтереси вітчизняних лобістів у сфері оборонної промисловості, але Денис Шмигаль про це ні сном ні духом.
25 лютого, 08:18
Представники російського військового контингенту продемонстрували турецьким колегам "міць" БПЛА "Форпост" і "Орлан-10".
06 лютого, 10:48
Один з методів роботи МВС із суспільством — дезінформування.
28 січня, 19:24
Очільник оборонного відомства США Марк Еспер застеріг світ від небезпеки, яку становить програма новітнього озброєння КНДР.
15.10.2020, 11:15