У «Слузі народу» пропонують обмежити свободу слова «з поваги до інституту президентства»

29 листопада, 07:47
ПОЛІТИКА
У «Слузі народу» пропонують обмежити свободу слова «з поваги до інституту президентства»

Депутат від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк виступила за обмеження свободи слова «з поваги до інституту президентства».

Відповідну заяву вона озвучила в ефірі телеканалу «Настоящее время».

«Мені здається, що у нас в країні настільки сильна свобода слова, що її пора б трошки приглушити, з поваги до інституту президентства фільтрувати свою мову», – заявила Смаглюк, коментуючи справу проти нардепа Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій.

Свої прагнення «слуга народу» виправдовує досвідом Росії: «Якби справді це відбувалося десь у Криму в нинішніх умовах або в Росії, то цю людину (волонтерку Марусю Звіробій. – ОБ) не чекали б санкції суду для того, щоб провести там обшук, її би просто посадили у в'язницю без суду і слідства».

Сама Смаглюк донедавна працювала на телеканалі «1+1».

Читайте також:
Рада національної безпеки і оборони у нинішньому форматі є органом, ворожим українським інтересам, переконаний політолог Микола Мельник.
30 листопада, 11:39
Цього тижня в Раді національної безпеки та оборони сталося одразу кілька подій, які викликали шквал незадоволення у соцмережах.
30 листопада, 09:24
7 грудня у Києві відбудеться акція протесту проти чергового етапу поглинення суверенітету Білорусі.
14:42
Напередодні зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Нормандському форматі світова преса занепокоїлась активізацією Кремля, який проштовхує на Заході свій план "замирення конфліктуючих сторін" на Донбасі.
10:00
У Конґресі США відбулась конференція, присвячена Україні, на якій сенатор від Коннектикуту Крістофер Мерфі висловив підтримку нашій країні, що вже 6-й рік стримує агресію РФ.
вчора, 13:30
Американський президент Дональд Трамп виступає за виділення Україні 250 млн доларів на оборонні потреби.
вчора, 08:02