У 2023-му продовжимо стояти з українськими друзями проти жорстокості путіна

СВІТ
31.12.2022, 12:17
Ріші Сунак
Ріші Сунак

Багато британців відчули вплив цих подій на собі, і тому уряд ухвалив важливі рішення, щоб взяти під контроль запозичення та борг.

У своєму першому новорічному зверненні на посаді прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунак пообіцяв разом з Україною боротись проти жорстокості путіна.

Про це медіа агенція Останній Бастіон повідомляє з посиланням на Європейську правду.

"Щойно ми оговталися від безпрецедентної глобальної пандемії, росія розпочала варварське та незаконне вторгнення в Україну. Це мало глибокий економічний вплив по всьому світу, від якого не застрахована і Велика Британія", - сказав Сунак.

Британський прем’єр зазначив, що багато британців відчули вплив цих подій на собі, і тому уряд ухвалив важливі рішення, щоб взяти під контроль запозичення та борг.

"Я не збираюся робити вигляд, що всі наші проблеми зникнуть. Але 2023 рік дасть нам можливість продемонструвати найкраще, що є в Британії, на світовій арені, продовжуючи стояти разом з нашими українськими друзями проти жорстокості путіна та захищаючи свободу і демократію скрізь, де ми вважатимемо, що вони перебувають під загрозою", - наголосив Сунак. 

Читайте також:
Політика
Новий очільник британського уряду вимагає від режиму Бібі Сатаньягу негайно припинити геноцид палестинців. Пролито занадто багато крові.
09 липня, 12:38
Світ
Стармер отримав благословення короля Чарльза III на формування уряду
05 липня, 15:35
Світ
Сунак підтвердив, що залишає місце очільника уряду Великої Британії.
05 липня, 10:05
Світ
Ріші Сунак, ймовірно, залишить посаду прем’єра.
04 липня, 10:33
Світ
Він робив ставки на дату виборів
20 червня, 11:39
Світ
Майбутня королева наразі проходить курс хіміотерапії, який розпочався в лютому.
22 березня, 21:00