У 22 рази більше вже горіли полтавські ліси цього року, ніж минулого

ПОЛТАВА
29.05.2017, 09:21
У 22 рази більше вже горіли полтавські ліси цього року, ніж минулого

Із початку 2017 року на Полтавщині сталося 22 пожежі в лісових масивах. Такі дані наводять в управлінні цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації.

У порівнянні з минулим роком у нашій області значно зросла кількість лісових пожеж. Остання сталася в Полтавському районі. Лісництва ліквідовували ці загоряння власними силами, але така тенденція викликає занепокоєння.

Наприклад, за минулий рік із січня по травень в управлінні зафіксували лише одну пожежу в лісах Полтавщини.

Нагадаємо, під Полтавою вчергове палає Макухівське сміттєзвалище. По прибуттю на виклик вогнеборцям довго не вдавалося загасити полум’я, а по завершенню над сміттєзвалищем піднявся сильний дим, через який мешканці Макухівки довго скаржилися на сильний сморід.

Пожежу вдалося ліквідувати лише через 10 годин після повідомлення про спалахи на смітнику. Наразі роботи по гасінню продовжуються. Травмованих та загиблих немає. Причину пожежі встановлюють.

Віктор Карпенко


Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
вчора, 09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18