У 90 відсотках дворів Полтави по 40 і більше років не робився ремонт вуличних проїздів (відео)

ПОЛТАВА
13.09.2019, 05:09

40 років без ремонту. Мешканці багатьох житлових будинків Полтави вже не перший рік б’ють на сполох. У їхніх дворах яма «поганає» яму.

Ніна Могіліна у багатоквартирному житловому будинку по вулиці Героїв Сталінграду 17/24 живе з часу, коли він був збудований. Каже, що за 40 років у її дворі жодного разу не ремонтували ні дороги, ні тротуари. Нині вона виховує онуків. Більше хвилюється не за себе, а за дітей, адже тут можна поламати не лише ногу чи руку, а й взагалі вбитися.

Мами ж з колясками на вулицю виходять із жахом на обличчі. А от водії вже звикли. Кажуть їхати можна, проте лише на танку.

У міськраді наразі не придумали нічого ліпшого як перекласти відповідальність на «попередників», що досить звично для українських політиків.

Заступник полтавського міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко визнав катастрофічний стан полтавських дворів. «Це проблема, але проблем не цьогорічна… Це ігнорування дворових проїздів останні вісім чи десять років», – заявив він журналістам. Але планів системних заходів щодо вирішення цієї проблеми Чепурко не має. Тож, більше за все, після місцевих виборів новий заступник міського голови з питань ЖКГ також матиме змогу перекладати відповідальність на «попередників».

Читайте також:
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09:06
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50