У  Бахмуті українська книгарня опинилася під загрозою закриття

04 січня, 19:54

Власник назвав крамницю на честь загиблого полтавця Антона Цедіка.

Дім книги "Еней" — єдина українська книгарня у прифронтовому Бахмуті. У 2015 році її заснував доброволець батальйону "Донбас" Володимир Дериведмідь.

Чоловік назвав крамницю на честь побратима Антона Цедіка — полтавця, який мав позивний Еней і був великим книголюбом — навіть в Іловайськ поїхав із книжкою у наплічнику.

Вже шостий рік книгарня "Еней" веде боротьбу з русифікацією. Це одне з небагатьох місць у Бахмуті, де можна спілкуватися українською. Власник крамниці каже, що це не бізнесовий проєкт, а соціальний: за оренду приміщення чоловік сплачує зі своєї пенсії, а книжки намагається продавати за ціною видавництв. 

Але зараз єдина у Бахмуті українськомовна книгарня "Еней" опинилася під загрозою закриття. Її власник змушений поїхати з міста.

Володимир Дериведмідь оголосив про повний розпродаж книг. Але чоловік сподівається, що знайде людину, яка змогла б продовжити його справу.

Читайте також:
Грем Шема вже тричі літав на літаку «Cessna 172» як стажист.
14 січня, 11:08
У Кирилівці на Утлюцькому лимані помітили зграю лебедів з молодим виводком.
11 січня, 15:18
Водій облаштував у своєму мікроавтобусі «Різдвяну резиденцію добра на колесах».
09 січня, 15:32
Зараз взуття можна купити за 500 доларів.
06 січня, 18:48
Застосування піротехніки під час святкування Нового року у середмісті італійської столиці спричинило масову загибель птахів.
02 січня, 17:14
Від Кірібаті до Самоа: де Новий рік зустрічають найраніше і найпізніше?
31.12.2020, 19:21