У Баканова звітують про перші успіхи на «контрабандному фронті»

23 січня, 09:09
У Баканова звітують про перші успіхи на «контрабандному фронті»

СБУ вирішило нашвидкуруч врятувати власну репутацію, скомпрометовану керівництвом главку "К" щодо боротьби з контрабандою на кордоні.

Про це на своєму Telegram-каналі пише незалежний журналіст Євгеній Плінський, критично оцінюючи такі кроки вітчизняної спецслужби.

За його словами, отримавши публічний удар по незаконному заходу у зону митного оформлення, підлеглі Івана Баканова зайнялися самопіаром.

«СБУ видало черговий реліз своєї ефективності у питаннях боротьби з контрабандистами. Ну, мовляв, що ми не дарма туди бігаємо, є певний результат. Виглядає звісно вражаюче, багато букв і цифр, але знову все не про те. Ні, виявлення порушень митної вартості СБУ на 510 млн грн – звичайно подія гідна звіту, але зовсім не цього хотіла б почути громадськість від головної структури з безпеки країни», – зазначає Євгеній Плінський.

Водночас на офіційному сайті вітчизняної спецслужби повідомляють, що "наразі організовано заходи з виявлення та попередження спроб організованих злочинних угруповань та окремих осіб використати українських митників і прикордонників для здійснення діяльності на шкоду державній безпеці України", зокрема у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернівецькій, Чернігівській, Донецькій і Луганській областях.

При цьому підлеглі Баканова не згадують, чому вони до тепер не припинили системні постачі вертолітних двигунів із запорізького заводу "Мотор Січ" для армії РФ, яка 7-й рік здійснює воєнну агресію проти нашої країни.

«А це, до речі, якраз зона відповідальності СБУ! Маса фактів, документів, руху грошей і... тиша. Чому? Невже не цікаво чи немає сил, ресурсу, або бажання припинити це? А промислові постачі в Україну фосфатів із Сирії які видобуваються і відправляються до нас компанією друга Путіна, яка знаходиться під санкціями США й України? Але наша СБУ чомусь не перешкоджає, не коментує і взагалі не реагує на ситуацію», – стверджує Євгеній Плінський.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", елітний підрозділ СБУ "Альфа" спрямували на боротьбу з контрабандистами, ймовірно для огляду контейнерів з іграшками та прасками чи китайськими каструлями.

Читайте також:
Або про секретне майно єфрейтора...
17 квітня, 09:12
Набули законної сили понад 30 вироків суду.
14 квітня, 17:12
Під час обшуків у бойовика вилучили бойові гранати.
23 березня, 14:34
Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт, яким передбачається структурне реформування Служби безпеки України.
04 лютого, 12:15
(Подаємо текст мовою оригіналу без скорочень).
28 січня, 11:27
Або відчуйте різницю між трьома чималими зірками Нескоромного і манюньою зірочкою Баканова...
26 січня, 09:18