У битві за Бахмут поліг літературознавець Володимир Лисак

19.05.2023, 20:23
У битві за Бахмут поліг літературознавець Володимир Лисак
Фото: Останній Бастіон

Жорна російської агресивної війни забирають в української нації кращих із кращих, тих, хто мав би творити, а не гинути у Донецьких степах.

Трагічну звістку про загибель Володимира Лисака на позивний "Альгіз" оприлюднили його бойові побратими із лав добровольчого підрозділу "Авангард" Збройних Сил України.

З'ясувалося, що 17 травня під час контрнаступальних дій на Бахмутському напрямку група, у складі якої перебував військовослужбовець, уперлася у ворожий бліндаж.

«Друг "Альгіз" пішов на зачищення позиції московитів. Вступивши у контакт із ворогом, отримав вогневе ураження. Від самого початку повномасштабного вторгнення він обрав військовий шлях – від мінометника та до штурмовика. З вірою в героїчну ініціацію – він увійшов в цей світ.

Сам "Альгіз" був начитаним, на його полицях можна було побачити Юнґера, Еволу, Ґенона та інших досить важливих авторів. Проявляв себе дуже високо з моральної сторони. Друг "Альгіз" – тепер навіки присутній у строю. Вічна слава і пам'ять», – повідомили у фронтовому підрозділі.

Своєю чергою, редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглого смертю хоробрих Героя.

Некролог