У бою проти окупантів поліг доброволець Ярослав Мельник

30.10.2023, 13:34
У бою проти окупантів поліг доброволець Ярослав Мельник

Незламному захиснику України було всього 33 роки. Він поліг смертю хоробрих 27 жовтня на одному з відтинків Східного фронту...

Веселі дні минулися швидко і ми на довго зав'язли в болотистому мочарі монтонних випробувань, без права на паузу та поетичні рими. Світ невблаганно впадає у зубожіння і сірість, бо Люди колориту поповнюють штатно-організаційну структуру Неба. 

Ярослав «Ідеаліст» Мельник — сміливець, поет чину, дріфтер Долі, а ще виразне обличчя Nаціоналістичного Львова. Він — активний учасник вуличної війни.

Анонім у балаклаві чиїми руками творилася історія Майдану та акції прямої дії в ім'я високих і недосяжних Ідеалів. Життя як каліграфія поножовщини і брюїтизм вуличних перестрілок.

Життя як пригодницька Сага від нальотів на підарські блок-пости періоду «русскай вєсни», убойни виходи на нуль у часи АТО/ООС, війна у Африці у лавах англо-сакської ПВК... І зрештою, повномасштабка!

Ярік гідно пройшов свій шлях і мав унікальну схильність робити глибокі філософські виснування. Бо окрім іншого він був справжнім інтелектуалом.

Нам бракуватиме широти його душі і присутності в лавах правого двіжу. Честь брате! Честь, друже «Ідеаліст»!
Автор : Дмитро Савченко
Некролог