​У центрі Полтави "почервонів" Ватутін

ПОЛТАВА
22.07.2019, 12:35
​У центрі Полтави "почервонів" Ватутін

Погруддя радянському генералу на однойменній вулиці розфарбували у ніч проти 21 липня. Невідомі патріоти залишили на постаменті червоний напис "Ворог", нагадавши ким насправді є вбивця мільйонів українців Микола Ватутін.

Правоохоронці, що прибули на місце події, зафіксували її як дрібне хуліганство. У поліції зазначили, якщо будуть знайдені винні, вони відповідатимуть за свої дії згідно зі Статтею 173 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення.

ДОВІДКА: Микола Ватутін (1901-1944) — радянський військово-політичний діяч з Воронежа; брав участь у ліквідації загонів Революційної повстанської армії України Нестора Махна, згодом — придушував український національний рух у Холодному Яру і на Полтавщині. Під час Другої світової війни командував Воронезьким, Південно-Західним і 1-м Українським фронтами, відзначився жорстокістю до червоноармійців з українським корінням, яких майже без зброї відправляв штурмувати німецькі укріплення у так званій битві за Дніпро в 1943 році. Убитий у сутичці з загонами УПА у лютому 1944 року неподалік Острогу.

Читайте також:
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
10:38
Як і передбачалося, Зеленський відвідає Нові Санжари.
09:47
Самі умови перебування на карантині Гончарук означив як «задовільні».
06:30
Візит запланований на вівторок, 25 лютого.
вчора, 18:15
Згідно з повідомленням, у жінки сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби.
вчора, 13:32
В однієї з жінок, що перебувають на карантині, підвищилася температура.
вчора, 13:15