У центрі Полтави сморід – посадовці не реагують

ПОЛТАВА
19.10.2020, 17:05
Облспоживспілка у Полтаві
Облспоживспілка у Полтаві

«Останній Бастіон» ініціює перевірку спілки, яка не дає дихати полтавцям.

Окремі організації в Полтаві відверто смердять – і це не метафора. Якщо ви проїжджаєте зранку центром міста, то неодмінно звертаєте увагу на їдкий дим, через який вкрай неприємно дихати. За нашою інформацією, джерелом цього смороду є офіс обласної спілки споживчих товариств «Облспоживспілка» , який знаходиться вул. Дмитра Коряка, 3. Для обігріву вони спалюють у своїй системі опалення не придатні для цього матеріали, через що і виникає нестерпний сморід. Тож ми завітали до них, щоб спитати – навіщо «Облспоживспілка» труїть полтавців?

Двері офісу «Облспоживспілки» зачинені на замок, тож спілкуватися довелося через домофон. На наше пряме прохання відповідей, жіночий голос сказав, що «у цьому немає необхідності». У полтавців є необхідність дихати чистим повітрям, – скажемо ми.

Якщо «Облспоживспілка» не стала відповідати на наші питання, то зовсім скоро їм доведеться відповідати на питання контролюючих органів. На підставі нашої заяви Державна екологічна інспекція Центрального округу проведе перевірку офісу смердючої організації. Про її перебіг та результати  читайте у наших подальших публікаціях.

Заява, на підставі якої відбудеться перевірка
Заява, на підставі якої відбудеться перевірка

І хай ця історія тільки починається, ми вже бачимо суттєву деталь. Будинок по вул. Д.Коряка, 3 – це безпосередній центр міста. Поруч знаходиться Полтавська ОДА, але її очільнику Олегу Синєгубову не пахне. Там знаходяться структурні підрозділи теруправління юстиції Полтавської області – їх все влаштовує. Міська влада Полтави занурена у клопоти виборчих перегонів і також не помічає їдкого смороду у центрі міста. Це просто колосс на глиняних ногах, що позиціонує себе як ефективний господарник і керівник, але пасує перед смородом під своїми вікнами.

Читайте також:
На відміну від поліетиленової стрічки, яка розкладається близько століття, йому потрібно на це менш ніж пів року.
11 лютого, 19:56
Російський "недоцар" користується логікою - "після нас хоч потоп".
25 січня, 16:01
Вже виготовили перші 1,5 тонни промислового паперу, виготовленого з опалого листя.
07.12.2020, 13:36
Викиди в атмосферу хімічних речовин погіршують поточну епідеміологічну ситуацію, пов'язану зі спалахом коронавірусу.
07.12.2020, 13:04
Очисні споруди міського водоканалу Миргорода потребують невідкладного капітального ремонту.
12.11.2020, 11:26
Вітчизняне землеробство стає ризикованою справою через невідворотні кліматичні зміни, що відбуваються у світі.
06.11.2020, 09:12