У ДБР незаконно роздавали посади на Полтавщині

ПОЛІТИКА
25.05.2020, 17:11
У ДБР незаконно роздавали посади на Полтавщині
Фото: poltava.to

Посадових осіб Державного бюро розслідувань підозрюють також у псуванні пам'яток історії і культури».

У ДБР незаконно, без проведення жодних конкурсів роздавали посади на Полтавщині.

Про це онлайн-газеті «ПолітАрена» стало відомо з власних джерел.

Повідомляється, що у грудні 2019 року до Полтавського управління – шляхом переведення призначені двоє слідчих: Денис Ковін, про таланти якого згадувалося у публікації «Останнього Бастіону», та Олександр Гнізділов. 

«Ковін свого часу працював у Генеральній прокуратурі. Не пройшовши атестацію, був звільнений. Олександр Гнєзділов – прокурор з Дніпра, відомий у вузьких колах своїми «бізнес-проектами» у сфері права. Втративши роботу, вони на 1 день працевлаштувалися спеціалістами екологічного сектору у Дніпропетровську обласну держадміністрацію. А вже наступного дня перевелися до теруправління ДБР у Полтаві», – повідомляє видання.

Повідомляється, що експрокурорів через такі схеми на нову роботу «протягнули» тодішні очільники полтавського управління: Світлана Савченко та Олексій Новіков. Саме вони керували управлінням, поки своє звільнення у судах оскаржував Володимир Тимошко.

Наразі за фактами незаконного призначення ДБР розпочало службове розслідування, а Світлана Савченко і Олексій Новіков відсторонені від посад.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що Національне антикорупційне бюро України розпочало кримінальне провадження стосовно дій керівників територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтава.

Предметом кримінального провадження є пошкодження пам’ятки архітектури – Будинку полтавського генерал-губернатора.

Історична пам’ятка, як відомо, знаходиться у розпорядженні теруправління ДБР.

Влітку 2019 року ДБР-івці вирішили «осучаснити» будівлю, встановивши на її фасаді кондиціонери. Це не лише зіпсувало зовнішній вигляд будинку початку позаминулого століття, але й, за словами місцевих архітекторів, призвело до пошкоджень конструкції.
Завдяки розголосу у ЗМІ кондиціонери з фасаду прибрало. Але завданих пошкоджень це не виправило.

За фактом дій, вчинених керівництвом ДБР, порушено кримінальну справу за статтею 298 Кримінального кодексу України – «Нищення, руйнування чи псування пам'яток історії або культури».

Своєю чергою, «Останній Бастіон» направив інформаційний запит на адресу територіального бюро розслідувань, розташованого у місті Полтава про можливе розкрадання очільниками ДБР у місті Полтаві коштів під час перехресного проєктування ремонту даху будівлі та чекає на відповідь.

Читайте також:
Світ
Цього разу шанси на те, що імпічмент буде схвалено, зросли.
12 грудня, 15:47
Політика
Результати конкурсів на посади керівників НАБУ, САП та НАЗК, а також аудиту НАБУ будуть оскаржувати до окремого нового суду
26 листопада, 10:28
Опінії
Вирішиться не лише битва за посаду президента, а й боротьба за Конгрес, тобто законодавчу гілку влади
05 листопада, 17:05
Політика
Триденне опитування показало фактичну нічию перед виборами президента США 5 листопада.
30 жовтня, 10:03
Світ
Десятиліттями ця південноєвропейська країна була охоплена хаосом. Ліві й праві фанатики вбивали один одного, підігруючи таємному товариству.
23 жовтня, 21:43
Опінії
Трамп за два тижні до голосування буром намагається вигризти перевагу, а Гарріс «завмерла» у своєму зростанні.
22 жовтня, 16:30