У Деснянському районі Києва проводяться безпекові заходи

ВІЙНА
21.01.2023, 12:01
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Правоохоронці проводять перевірку документів громадян та огляд автомобілів та попереджають про можливі обмеження проходу

Служба безпеки проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Деснянського району столиці, зокрема у Лісовому житловому масиві та на прилеглих територіях.

У Деснянському районі Києва проводяться безпекові заходи_1

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Telegram-канал СБУ.

"СБУ здійснює відповідні заходи у взаємодії з Національною поліцією, Військовою службою правопорядку у ЗСУ та Національною гвардією.

Мета – посилення контрдиверсійного захисту об’єктів критичної інфраструктури та підвищення безпеки громадян в умовах російської збройної агресії проти України.  Безпекові заходи проводять з урахуванням правового режиму воєнного стану", - йдеться в повідомленні. 

Правоохоронці проводять перевірку документів громадян та огляд автомобілів та попереджають про можливі обмеження проходу та проїзду вулицями Деснянського району.

Також буде здійснено огляд території та приміщень загального користування для виявлення заборонених предметів.

"СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години",- йдеться в повідомленні. 

Читайте також:
Політика
Артем Шило більше не очолює Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ
14 березня, 09:55
Опінії
У парламентсько-президентській республіці, якою є Україна, президенту надано в особисте управління потужний орган. По суті карально-силовий.
07 лютого, 13:42
Опінії
Українські спеціальні служби нарешті змогли перевершити не тільки російські. А, що найважливіше, навіть деякі західні разом узяті.
28.08.2023, 20:28
Кримінал
Начальник Мукачівського відділу контррозвідки СБУ Андрій Панарін разом із підлеглими побили колишнього ректора академії СБУ Віктора Мікуліна
25.06.2023, 16:38
Опінії
Офіс Президента тримає язика за зубами у справі Володимира Сівковича і його підлеглого Олега Кулініча. Зе-влада по вуха у власному лайні.
06.04.2023, 18:36
Війна
"Окремі з них зараз ходять на допити"
21.12.2022, 18:25