У «Дні Америки» полтавці дізнаються як потрапити на навчання та стажування до США

ПОЛТАВА
04.11.2015, 09:01
У «Дні Америки» полтавці дізнаються як потрапити на  навчання та стажування до США

5-6 листопада у Полтаві проходитиме культурний фестиваль «Дні Америки». Протягом двох днів полтавці матимуть можливість познайомитися із американською освітою, мистецтвом, музикою і програмами Посольства США.

До масштабної програми цього фестивалю, що відбудеться під патронатом Посольства США в Україні, входить безліч цікавих заходів, серед яких є присвячені й освіті.

У Полтавськійобласній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського фахівцям пропонують взяти участь у круглому столі щодо потреби освіти в період реформування і застосування американського досвіду та відвідати тренінг з інновацій в освітньому процесі. Семінари для викладачів вищих навчальних закладів проходитимуть у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка, а для вчителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів – у Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка.

Також ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка у своїх стінах об’єднає учасників «Ярмарку освіти у США». Завдяки освітньому ярмарку зацікавлені старшокласники та їхні батьки, шкільні вчителі, студенти, аспіранти, викладачі ВНЗ і науковці зможуть дізнатися про навчання та стажування у Сполучених Штатах. Відкриття Ярмарку, огляд його академічних програм, фінансованих урядом США, та інші заходи проводитимуть українською мовою з перекладом.

Щоби долучитися до програми фестивалю, у Полтаву завітають гості. Зосібна це аташе з питань культури і освіти Посольства США Шеріл Бистрянскі та гурт «Old Grey Goose International» із штату Мен. 6 листопада американський гурт спочатку познайомиться зі школярами гімназії №17, а ввечері виступить із концертом фольклорної музики і творів у стилі «кантрі» в палаці дозвілля «Листопад».

«Дні Америки у Полтаві» – це не лише пізнавальний захід, він розширює можливості полтавців у різних галузях завдяки досвіду і пропозиціям закордонних колег, а також покликаний зміцнювати зв’язки між американським та українським народами.

Що наразі подібні програми є особливо актуальними, зауважує й директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Євгеній Ленський:

–У час великих перетворень і пошуку шляхів власного розвитку важливо враховувати досвід інших країн. Я впевнений, що наш шлях з урахуванням світових освітніх надбань буде найкращим і приведе до соціально-економічного процвітання держави. Тому бажаю всім позитивних емоцій у процесі пізнання нового!

Прес-служба Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА


Читайте також:
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
вчора, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
22 вересня, 14:34