У «Дні Америки» полтавці дізнаються як потрапити на навчання та стажування до США

ПОЛТАВА
04.11.2015, 09:01
У «Дні Америки» полтавці дізнаються як потрапити на  навчання та стажування до США

5-6 листопада у Полтаві проходитиме культурний фестиваль «Дні Америки». Протягом двох днів полтавці матимуть можливість познайомитися із американською освітою, мистецтвом, музикою і програмами Посольства США.

До масштабної програми цього фестивалю, що відбудеться під патронатом Посольства США в Україні, входить безліч цікавих заходів, серед яких є присвячені й освіті.

У Полтавськійобласній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського фахівцям пропонують взяти участь у круглому столі щодо потреби освіти в період реформування і застосування американського досвіду та відвідати тренінг з інновацій в освітньому процесі. Семінари для викладачів вищих навчальних закладів проходитимуть у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка, а для вчителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів – у Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка.

Також ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка у своїх стінах об’єднає учасників «Ярмарку освіти у США». Завдяки освітньому ярмарку зацікавлені старшокласники та їхні батьки, шкільні вчителі, студенти, аспіранти, викладачі ВНЗ і науковці зможуть дізнатися про навчання та стажування у Сполучених Штатах. Відкриття Ярмарку, огляд його академічних програм, фінансованих урядом США, та інші заходи проводитимуть українською мовою з перекладом.

Щоби долучитися до програми фестивалю, у Полтаву завітають гості. Зосібна це аташе з питань культури і освіти Посольства США Шеріл Бистрянскі та гурт «Old Grey Goose International» із штату Мен. 6 листопада американський гурт спочатку познайомиться зі школярами гімназії №17, а ввечері виступить із концертом фольклорної музики і творів у стилі «кантрі» в палаці дозвілля «Листопад».

«Дні Америки у Полтаві» – це не лише пізнавальний захід, він розширює можливості полтавців у різних галузях завдяки досвіду і пропозиціям закордонних колег, а також покликаний зміцнювати зв’язки між американським та українським народами.

Що наразі подібні програми є особливо актуальними, зауважує й директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Євгеній Ленський:

–У час великих перетворень і пошуку шляхів власного розвитку важливо враховувати досвід інших країн. Я впевнений, що наш шлях з урахуванням світових освітніх надбань буде найкращим і приведе до соціально-економічного процвітання держави. Тому бажаю всім позитивних емоцій у процесі пізнання нового!

Прес-служба Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00