У Дніпрі чиновники «заробили» на тендерах близько 7 млн грн

КРИМІНАЛ
17 лютого, 10:31
У Дніпрі чиновники «заробили» на тендерах близько 7 млн грн

У Дніпрі СБУ викрила багатомільйонну оборудку з привласнення бюджетних коштів.

Служба безпеки України викрила у Дніпрі корупційний механізм привласнення бюджетних коштів посадовцями органу місцевого самоврядування під час капітального ремонту комунального закладу освіти.

Оперативники спецслужби встановили, що протягом 2018-2019 років один з департаментів органу місцевого самоврядування Дніпропетровщини провів низку публічних тендерних закупівель з капітального ремонту будівель та благоустрою прилеглої території навчального закладу на загальну суму 49 мільйонів гривень.

У Дніпрі чиновники «заробили» на тендерах близько 7 млн грн_1

За версією слідства, перемогу на тендері штучно отримали афілійовані з чиновниками фірми.

Під час здійснення реконструкції та благоустрою об’єкту головні підрядники у звітній документації свідомо дублювали частину виконаних робіт. За попередніми оцінками фахівців, ця оборудка дозволила привласнити майже 7 мільйонів гривень бюджетних коштів, які потім були виведені через фірми-прокладки у тіньовий обіг.

У Дніпрі чиновники «заробили» на тендерах близько 7 млн грн_2

У ході проведених слідчих дій правоохоронці вилучили тендерну документацію, підписані акти виконаних робіт, платіжні доручення та іншу документацію, що свідчить про проведення незаконної оборудки.

У межах розпочатого кримінального провадження за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України проводяться відповідні експертизи для повідомлення про підозру особам, причетним до протиправної схеми.

Викриття зловмисників проводилось під процесуальним керівництвом прокуратури Дніпропетровської області.

Читайте також:
Книга вийде друком наприкінці квітня.
02 квітня, 08:13
Лише за добу було виявлено 14 нових випадків.
01 квітня, 06:57
Кілограми наркотиків і майже 150 тисяч доларів готівкою вилучили співробітники Служби безпеки України під час рейду у Запоріжжі.
28 березня, 09:25
Понад 3000 гектарів земельної пустки на Житомирщини засадили молодим лісом.
26 березня, 10:20
Інцидент трапився у суботу, 21 березня.
25 березня, 08:18
Володимир Зеленський задля порятунку свого рейтингу пішов на змову з олігархами, які запропонували поновити інститут "смотрящих" в областях.
24 березня, 09:55