У Дніпрі вдруге поспіль змило «нещодавно відремонтовану дорогу»

ЕКОНОМІКА
14.07.2020, 17:37
У Дніпрі вдруге поспіль змило «нещодавно відремонтовану дорогу»
Фото: Сергій Дівєєв

Зливою вже змивало дорожнє покриття на цій самій вулиці наприкінці травня поточного року.

На розмите зливою дорожнє покриття вчергове відремонтованої вулиці у середмісті Дніпра на Селянському узвозі, скаржаться місцеві мешканці, які виклали відповідне відео у мережі Youtube.

«Чи не соромно Вам, Борисе Філатов, за таку «роботу»? А вам, шановні земляки, подобається й надалі мати при владі у Дніпрі «господарників», які наживаються на нас і не відпрацьовують отриману довіру?.. Що й казати – ганьба у «чистому»вигляді!», – коментують дніпряни.

Ними зазначається, що так буває, коли міський голова і підконтрольні йому комунальні служби економлять на ремонті вулиць. «При цьому з бюджету списують мільйони гривень».

«Спуск черговий раз змило, скільки раз не підрахували, нормальний розклад. А жителі переживуть черговий потоп. Ось так і живемо, кожен у своєму маленькому світі, влада у своєму, а люди в реальному», – зокрема написав місцевий мешканець Сергій Дівєєв.

Нагадаємо, на те, що зливою вже змивало дорожнє покриття на цій самій вулиці, скаржилися місцеві мешканці наприкінці травня поточного року.

вибір редакції
Читайте також:
Міністерство культури України заклало на бібліотечні закупівлі у державний бюджет на наступний 2022 рік небагато, ні мало – аж 0 гривень.
22 вересня, 08:48
Державна архітектурно-будівельна інспекція є настільки всесильним органом, що його не здатні приборкати ні уряд, ані антикорупціонери.
16 вересня, 09:12
Коштом кого і чого зросли надходження до державної скарбниці батьківщини?
15 вересня, 09:07
Агроіндустріальний холдинг МХП, засновником якого є Юрій Косюк, придбав 51% акцій українського виробника яловичини «Лубним'ясо»
13 вересня, 15:45
Сільгоспвиробники України провели збирання зернових та зернобобових культур на площі 10,3 млн га. Намолочено 45 млн т зерна.
10 вересня, 18:28
Кабінет міністрів України немає достатнього фінансування для законопроєкту №4046 про підтримку фермерських господарств.
10 вересня, 07:59